Carcassonne un Ticket to Ride vakaru formātu izmaiņas
 • Jaunais gads nāk ar jaunām ziņām par mūsu rīkotajiem spēļu vakariem - tiem laiks kļūt plašākiem. Divu gadu laikā Ticket to Ride vakarus daļa spēlētāju jau nosaukuši par vilcieniņu vakariem, tāpat pēc gandrīz 60 notikušiem pasākumiem vairāk nekā piecu gadu laikā izmaiņas pienākušas arī Carcassonne vakariem. Uz šiem spēļu vakariem turpmāk ņemsim līdzi arī citas tematikai un grūtības pakāpei atbilstošas spēles, kā arī aicinām dalībniekus nākt ar savējām. Nedaudz sīkāk par katru pasākumu.

  Ticket to Ride vakari turpmāk būs veltīti spēlēm ar dzelzceļa tematiku, neierobežojot ne grūtības pakāpi, ne spēļu ilgumu. Vienlīdz labi derēs kā kāršu spēle Game of Trains, tā “smagsvari” no 18XX sērijas (ja to kāds no jums atnesīs :) ). Mums būs līdzi gan daļa no Ticket to Ride spēlēm, gan no vieglas līdzi vidējai grūtības pakāpei (saraksts ar spēlēm ir ieraksta beigās). 

  Carcassonne vakari turpmāk būs paredzēti vieglu ģimenes spēļu, kuras mehānikas, ilguma un sarežģītības ziņā ir līdzīgas Carcassonne, spēlēšanai. Skrējiens pa džungļiem ar Karuba vai pilsētbūvniecība ar Quadropolis būs ļoti piemēroti, bet The Colonists vai Tigris and Euphrates tomēr lai paliek citiem pasākumiem. Pilns saraksts ar spēlēm un precīzāki izvēles kritēriji ir ieraksta beigās.

  Kas notiks ar Carcassonne un Ticket to Ride turnīriem? Viss kārtībā, tie turpinās notikt līdzīgi kā līdz šim, un par tiem tiks atsevišķi paziņots.

  Ceram, ka jaunais pasākumu formāts nesīs daudz prieka gan jums - spēlētājiem, gan mums - rīkotājiem. Laimīgu visiem Jauno gadu! Uz tikšanos jau 13. janvārī.

  Saite uz spēļu sarakstu: https://ej.uz/spelu-saraksts
 • Var linku arī uz pašiem spēļu vakariem (pasākumu) vai kur notiek/cikos? :)
 • par tiem jau vienmēr dod konkrētu ziņu
  grafika uz priekšu, man tā liekas, ka nav ... ?
 • Barduchi ir taisnība tieši uz 50% :D
  Jā, par pasākumiem vienmēr dod ziņu attiecīgā projekta lapā:

  Grafiks tomēr kaut kāds ir, cenšamies pie tā pieturēties :) Vilcieniņu vakari parasti notiek mēneša otrajā svētdienā 18:00, bet Carcassonne & Co vakari - mēneša pēdējā svētdienā 18:00. Visi pasākumi notiek restorānā "Turkebab", Vaļņu ielā 26, Rīgā.
  Izmaiņas notiek tikai vasarā (pārsvarā vakari nenotiek), un decembrī (dēļ svētkiem). Daži citi svētki arī ievieš izmaiņas grafikā (piem., Lieldienas).

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion