Meklēju līdzbraucējus uz Carcassonne pasākumu Vācijā, 03.07.-08.07.2018.
  • Sveiki!
    Šī gada jūlija sākumā notiks 1. starptautiskā Carcassonne fanu tikšanās. Pasākuma norises vieta - mazā pilsēta Ostrica Vācijas austrumos.
    Links uz informāciju Hans im Glück Facebook lapā:

Es noteikti braukšu un man ir vietas mašīnā. Izbraukt plānoju 2.07, nakšņot kaut kādā lētajā viesnīcā (motelī) Polijā un tad 3.07 būt uz vietas.
    Atpakaļ līdzīgi, sākot ar 8.07.
    Ņemot vērā vidējo benzīna patēriņu 8L/100km par visu ceļojumu mašīna "apēdīs" ~260 eiro. Tātad, tas sadalās uz visiem braucējiem.

Ja jūs negribat apmeklēt doto pasākumu, ir iespēja vienkārši braukt kopā un kaut kur pa ceļam jūs paliekat, bet atpakaļceļā es jūs savācu tajā pašā vietā (vai citā vietā pa ceļam). Protams, ir iespēja braukt arī vienā virzienā. Visos šajos gadījumos (ja neapmeklējat pasākumu) atgriešanas datumu es varu mainīt 2-3 dienu ietvaros (t.i. atgriezties 8.07-11.07 robežās).

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

Tagged