Vajadzīga lietpratēja palidziba.
  • Sveiki

Spied sheit -  Ir civilizacijas varona kartina, un vina labaja mala pa vidu sasprausta ar melnu plastmasas pogu, veletos uzzinat kur tadas pogas var iegadaties ? Vai ari ka vinas sauc, jo pec 3 stundu mekleshanas neko neeatradu un nenak prata ka var vinu atrast.

• Uzraksti FFG (Asmodee) support lai atsūta tev, ja ir pazaudēts, viņiem ir ļoti atsaucīgs customer support.

https://parts.asmodeena.com/partsrequests/

Viņi saka, ka pazaudētām lietām replacements nedod, bet realitātē dod. 
    Es ~reizi divos gados pasūtu visām spēlēm pazaudētās lietas, līdz šim vienmēr ir atsūtīts.
  • Ja ir nepieciešamas tikai dažas, tad es droši vien varu iedot, jo ir liekas (jāskatās gan, vai izmēri atbilst). Ja vairāk, tad var meklēt pēc "plastic dial connector", šo to var atrast.

• Paldies par atsaucību.

Bet te vairāk ir tas ka Mansion of Madness gribu uztaisīt Charecter Sheets lai nevajadzētu lietot tos Tokens tik daudz un man arī visiem nepietiek lai spelētu orģināli...

Edgar nice, bet tur minimal order ir 100 GBP :P Es domāju vārbūtās kautkas zina vai nu nepārdodas latvijā vai mazākā daudzumā =)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion