Flash Point Fire Rescue - Kāda šī spēle ir?
  • Sveiki.

Paspēlējot Pandemic, sāku meklēt citas co-op tipa spēles.

Uzdūros uz "Flash Point Fire Rescue". Varbūt kāds kam ir var pastāstīt par šo spēli vairāk.
    Man interesē vai spēle ir viegla vai grūta? Ir interesanti viņu spēlēt arī pēc 5 reizes vai tomēr vairāk vai mazāk stratēģija vienāda visos gadījumos.
    Noteikumi viegli saprotami?

• Varbūt šis palīdz izlemt 
    , ja neesi jau skatījies.
    Man bija tieši līdzīgas domas pēc Pandemic spēlēšanas, bet pēc tā video noskatīšanās kaut kā vēlme pārgāja. Nemāku pat īsti nodefinēt, kas tieši bija pie vainas.
    Viegla viņa īsti nevar būt pēc "definīcijas", jo co-op spēles ir par zaudēšanu kopā, ne par uzvarēšanu :)
  • "Flash point" esmu spēlējis ļoti daudz.
    Un varu teikt tā - spēle neapnīk arī pēc n-tās spēlēšanas reizes, jo tās gaitas attīstību nosaka metamie kauliņi - gan spēles vienību sākotnējais izvietojums, gan uguns izplatība ēkā. Līdz ar ko katra spēle neatkarīgi no set-up ir unikāla.
    Noteikumi nav pārāk apjomīgi, bet - ir jālasa uzmanīgi! Pirmajās reizēs vairākkārt nācas pārlasīt vienu un to pašu rindkopu vairākas reizes, lai īsti saprastu, kas ar to ir domāts. Tamdēļ lieti noder kāds video, kur gudri cilvēki parāda, kā ir jāspēlē! :)
    "Flash Point" spēle pamatā piedāvā divus spēles variantus - Family Game setup un Experienced game.
    Family setup ir noderīgs, lai iemācītos spēli, kā arī ideāls spēlēšanai kopā ar bērniem.
    Savukārt experienced game jau dod iespēju izvēlēties vienu trīs grūtības pakāpēm - recruit, veteran un heroic mode. 
    Pats spēles laukums ir kā divas "kartes" - mājas pirmā stāva izkārtojumi. Var spēlēt vienu vai otru pusi. Viens no tiem ir vieglāks - vairāk durvis stāvam un istabām, otrs - grūtāks.
    Nu un attiecīgi katru no variantiem var kombinēt ar savu grūtības pakāpi un citu karti.
    Te jau redzams, cik daudz iespējas pastāv.
    Es pārsvarā esmu spēlējis Recruit un Veteran grūtības pakāpes. Kas patiešām liek iespringt un kārtīgi lemt par gājieniem un darbībām.
    Heroic man ir par traku, bet Family versijā ir jāžāvājas. :)

Ja gribi vēl kaut ko zināt, raksti te vai PM. :)
    Varam arī sarunāt DEMO spēli, jo labprāt to atkal uzspēlētu.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged