Bearslayer: The Legend testēšana
  • Sveiki geimeri un līdzīgi domājošie!

Jau kādu laiku darbojos pie spēles un šobrīd domāju, ka tā ir pietiekami gatava, lai to nodotu citu cilvēku kritiskajās rokās. Tā gan, manuprāt, joprojām ir relatīvi pajēla, tomēr ir tā, ka spēle pārāk ļoti balstās otra spēlētāja "outsmart"-ošanā, attiecīgi es, pats ar sevi spēlējot, varu izlikties, cik vien gribu, tomēr pašam sevi apčakarēt ir grūti, zinot otras puses kārtis un tā. Tad nu vēršos pie jums cerībā, ka kāds vēlas palīdzēt man testēt šo veikumu. Tālāk visādas detaļas.

Tēma: spēle ir balstīta uz Lāčplēša motīviem un ir tematiski diezgan tuva eposam (pirms izstrādes pārlasīju to trīs reizes). Protams, kā jau spēle, tā paredz dažādus alternative endings, jo Lāčplēsis, kā zināms, beidzās spēlēm diezgan nederīgajā neizšķirtā (kind of).

Spēlētāju skaits: 2

Spēles ilgums: 1,5 līdz 2 stundas

Spēles tips: mikslis starp wargame, area control un šādu tādu influence management. Es teiktu, ka no esošajām spēlēm vistuvāk ir War of the Ring (kas nav pārsteigums, ņemot vērā to, ka tā man ir viena no mīļākajām spēlēm un arī apspēlētais konflikts ir savā ziņā līdzīgs), tomēr salīdzinājumā ar WotR šī ir vienkāršāka, ātrāka un tomēr lielā mērā arī citāda. 

Nianses: spēlē ir diezgan daudz valodas (dažādas kārtis - events, characters, objectives). Noteikumi ir diezgan gari. Viss ir angliski. 

Ko es ceru sarunāt: testēšanu gan nošķirti no manis, gan ar mani kopā. Labprāt vienu eksemplāru dotu spēlēt savā nodabā, lai dabūtu anonīmās atsauksmes un redzētu, cik vienkārši ir saprast noteikumus, savukārt otru eksemplāru gribētu pats spēlēt ar citiem, lai varētu novērtēt, kas notiek, kad pieredzējis spēlē ar nepieredzējušu. 

Ko es sagaidu: daudz kritikas, atsauksmju un tā tālāk. Jo vairāk, jo labāk. Šo es, protams, specifizēšu, kad nodošu spēli.

Ko es dodu pretī: šobrīd diemžēl neko vairāk kā iespēju palīdzēt iedzīvināt šo eposu spēlē. Tiesa, ja spēle tiks izdota (un es esmu diezgan apņēmies to panākt), tad noteikti parādā nepalikšu arī ar taustāmiem labumiem.

Ja interesē iesaistīties, raksti te vai privāti un sarunāsim visus, kur, kad un kā.

• interesē iesaistīties
    rakstu te ;)
  • Izklausās ļoti interesanti, lai izdodas!
  • Interesē! :)
  • Labprāt piedalītos :)
  • kad kur cikos?
  • Malacis! 

Count me in!  :D
    +1 nodrošināšu!
  • Kad, kur un cikos tiks droši vien ar katru sarunāts, jo, tā kā tikai divu spēlētāju spēle un pietiekami ilga, tad diži nav opciju kaut kādu bariņu novākt. Turklāt vēl jautāšu, kurš var un vēlas paņemt un testēt savā nodabā, bet kuri kopā ar mani.
  • Uztaisi pasākumu, klātesošie uz vietas izspēē cik nu var, uzreiz arī dabūsi feedback :)
  • Piedalos!
  • Padomāšu, teorētiski 4 cilvēkus var vienlaicīgi nodarbināt. Tiesa, man ir daudz lielāka ticība anonīmam feedback nekā uz vietas teiktam, tāpēc labāk vienkārši iedotu spēli kādam, bet domāju, ka izmēģināsim dažādus variantus. Tuvāko dienu laikā izdomāšu precīzu plānu.
  • pirmo partiju labrātāk ar autoru (vieglāk apgūt spēli ;) )
    pēc tam jau varētu lūkot ko un kā
  • Barduchi, tā varbūt ir, bet autoram vajag arī feedback vai no noteikumiem var saprast spēli.
    Bet tev Edgar vajadzētu arī pasākumu, kur 2 cilvēki spēlē tavā klātbūtnē, bet paši ir lasījuši noteikumus, lai tu redzētu vai noteikumi ir pareizi saprasti.

Es potenciāli esmu gatavs piedalīties, vismaz feedback par noteikumiem noteikti varu iedot :)
  • Jap, variantu ir daudz un dažādi. Skaidrs, ka es priecāšos par jebkuru iespēju. 
  • nu noteikumus jau var iedot izlasīt iepriekš
    un testa pasākumā uzreiz ķerties pie spēlēšanas
    tad arī redzēs, cik labi saprasts
    vienkārši ar autoru spēlējot visas nesaprašanas vieglāk atšifrēt
  • Es arī labprāt piedalītos.
  • ar leilako prieku! count me in
  • Piesakos. 
    Var jau sestdien? Tieši domāju kā kolēģui izklaidēt pārceltajā sestdienā. Tad varam mēģināt paši saprast spēli. 
  • Arī piesakos
  • Tu mani pazīsti, vai man varētu patikt šī spēle? WotR nav spēlēta. Bet man patīk būt testa grupās!
  • @Anita - par patikšanu grūti teikt, domāju, ka līdz galam nav tavā gaumē, bet riebties arī varētu neriebties. 

Pārējiem - forši redzēt, ka tik liela atsaucība. Es mazliet sagremošu, kas un kā, tad arī aizrakstīšu katram un sapratīšu, kā kuram spēli dot.

@Biku_Beku - domāju, ka varu tev šobrīd gatavo eksemplāru iedot uz sestdienu. Pa rītdienu tad sagatavotu testēšanas vadlīnijas un tā.
  • Hello!

Pirmais tests ir jau noticis un atsauksmes ir iedrošinošas. Tā kā uzpeldēja daži izlabojami sīkumi, tad šodien/rīt es tos varētu salabot un trešdien/ ceturtdien iedot spēli kādam uz pāris dienām spēlēšanai (šonedēļ diemžēl esmu pārāk aizņemts, lai pats iesaistītos spēlēšanā). 

Vai kāds no gribētājiem ir gribošs un varošs spēlēt savā nodabā šīs nedēļas otrajā pusē?
  • 2 mīnusi:
    - pusvakara maiņas nedēļa
    - nav otra Izmēģinājuma Trusīša pie apvāršņa
    :(
  • Sestdien spēlējām. Jāatzīst-Edgars ir galda spēļu dizaina profesionālis. Skaidrs, ka spēle ir vel zaļa, bet tajā nebija neviena acīmredzama klasiska trūkuma. Skaisti. Tas gan nemaina to, ka tā ir nišas spēle un ka tai būs jācīnās par savu vietu. 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion