Iespēja vinnēt grāmatas
  • Sveiki!
    Šeit ir konkurss ar iespēju vinnēt 50 (!!) detektīva un mystery žanra grāmatas.

http://www.bookdepository.co.uk/blog/competitions

Lai tiktu pie izlozes, jāizlasa visi tekstiņi un pareizi jāatmin Damian Blade nāves iemesls.
    Varbūt jums ir kādas idejas? Vislabāk gan minēt tad, kad parādisies visi 8 clue.

Lai veicas!
  • Manas domas būtu kaut kas saistīts ar  
  • SPOILER ALERT
    Spoiler:

vārdsakot, manuprāt tas arī varētu būt kautkā saistīts ar Cesar Romero, kurš "Batman'ā" bija Joker's.
  • mani mācīja šādi:

atverošais kods ir ["spoiler"]
    teksta beigās ir jāraksta [/"spoiler"]

Protams
    abi vārdi spoiler ir jāraksta bez pēdiņām

;)
  • Spoiler:
    Jā, man liekas, ka tas viss velk uzdažādiem hintiem, kur cilvēki mirst saistībā ar smiešanos (Joker smieklu gāze, man liekas arī Roger rabbit reference, un tas ka sirds trieku teorētiski nosmiešanās var dabūt)
    Tikai neliek mieru tas komēdiju vakara hints, jo:
    * nedaudz liek domāt ka varbūt komiķis gribēja viņu kaut kā nogalināt
    * tas ka nekontrolēti un skaļi smējās varētu būt kāds no sindromiem uz kuru saitē no wikipēdijas death by laughing lapas. Dažiem tur bija ka nekontrolēti smejas bez iemesla, citiem arī kaut kas uz to pusi, bet neviens tā īsti nederēja šķiet - moš nepamanīju.
  • Spoiler:

"Who framed Roger Rabbit" arī varētu būt norāde uz Krišjāņa variantu:

• Vai es pareizi sapratu, ka bija nevis 50 uzvarētāji, bet viens uzvarētājs, kas vinnēja 50 grāmtas?
  • Vai es pareizi sapratu, ka bija nevis 50 uzvarētāji, bet viens uzvarētājs, kas vinnēja 50 grāmtas?

Tieši tā. Un tas laimīgais ir
    Tomas Hoskovec.

• Ehh, varēja jau otrādi, tad būtu nedaudz reālākas iespējas vinnēt :(
  • Tā ir. Nu es personīgi divreiz ievadīju death from laughter variantu. Un protams labprāt būtu arī padalījies veiksmes gadījumā!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion