VIP 26.01.18. no 18:00 @Brain Games
  • Hei!

Būs Vip's. Būs spēles. Vadītāja būt Beatrise.

Kurš būs un ko spēlēs, apspriežam šeit.

• Blood rage un Bunny kingdom - ir brīvprātīgais uz nešanu un iemācīšanu (noteikumus izlasīšu, video jau noskatīti)?
    Būšu.

• Es arī būšu. Joprojām priecāšos par iespēju uzspēlēt Five Tribes un Abyss :D
  • Ļoti ceru nākamnedēļ neiekrist darbā melnajā caurumā un tomēr ierasties ar visu Five (vai Six, ja paņemsies līdzi exp.) Tribes. :)
  • Kalvi, turēšu īkšķus! Noteikumi jau ir izlasīti un iegaumēti.
  • Domāju, ka būsim divi, un Blood Rage varu paņemt. Elēna, nevēlies paņemt un uzspēlēt kādu no Grand Austria Hotel, Le Havre vai Yamatai?
  • Kārli, vēlos! Le Havre stāv kauna plauktā un noteikti šogad jāizspēlē. Man gan ir vācu Lookout German edition 2010, with Le Grand Hameau expansion. Lūdzu apskatieties, vai valoda nebūs šķērslis un vai pietiks ar tulkojumu izdrukām. Ja vācu izdevums tomēr neder, tad dod ziņu. Yamatai un Grand Austria hotel ir language independent.
  • Es jau nezinu, cik tur teksta daudz. Ja tikai uz laukuma, tad izdrukas gan jau būtu ok; ja ir kaudze ar kārtīm ar daudz tekstu, tad gan laikam negribēšu.
  • Kārli, Elena, ļoti labprāt pievienotos uz Le Havre
  • Par Le Havre-
    teksts ir nosacīti pusei no kartiņām. Uz teksta kartiņām ir frāze vai teikums.
    Piemēri:

Tulkojumi un skaidrojumi visām māju kārtīm:

Dodiet ziņu par gala lēmumu, lai zinu, vai mācīties noteikumus
  • Gan jau galā tiksim, varam spēlēt :)
  • Sarunāts!
    Blood Rage tad šoreiz nē, jo 4 spēlētājiem LeHavre ir ~200minūtes + setups + noteikumu šķirstīšana
    Būšu 18.00
  • Uz Le Havre esam palikuši divi (es un Biku_Beku). Vai ir vēl kāds, kas var līdz vakaram izlasīt noteikumus un kuru nebiedē vācu valoda?

• Diemžēl šodien netikšu uz spēļu vakaru. (Aizmirsu ka man vārda diena) (tomer citas aktivitates butiskakas shodien)Kārlis ar Aiju pieteicās uz LeHa re
  • Agni, sveicieni vārdiņsvētkos!

Kārlis un Aija diemžēl arī nebūs. Le Havre pagaidīs citu VIPu.
  • Elena, spēlēsi Five Tribes? ;;)
  • Tamāra, paldies, protams, par uzaicinājumu, bet Kalvis vēl nav devis apstiprinājumu, ka nav iekritis melnajā caurumā ar visiem 5-6traibiem  ;;)

• Šovakar pas
  • Šopiektdien (02.03.) VIP neplānojas?
  • Kādu laiku nav bijis VIPs. Ir kādas idejas, kad varētu būt?
  • Tuvākā laikā būs plašāka informācija un iespējams drusku atšķirīgs formāts. 

• Ir jau zināmas kādas aprises, kas turpmāk ar VIP vakariem varētu notikt?
  • njā ... tuvākais laiks kautkā ievilcies garumā ...
    plašākā informācija nenoformējusies ...
    atšķirīgais formāts miglā tīts ...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion