Ziemas galda spēļu nometne 14.02. - 18.02.
  • Hei!

Pilnā informācija.

Norises laiks: trešdiena, 14.02., līdz svētdiena, 18.02.

Norises vieta: Ķoņu skola, netālu no Rūjienas.

Gulēšana: istabiņās uz matracīšiem (~ 6 cilvēki istabā). Būs vīru, dāmu un mix istabas (tiem, kas grib pārītī). Individuālas nav paredzētas.

Ēdināšana: iespējams pieteikties ēdināšanai, 3 ēdienreizes dienā (atsauksmes no pagājušā gada - ļoti garšīgi).

Spēlēšana: lielā telpa + mazā, klusā telpa.

Nokļūšana: parasti ar mašīnām, kad nāks tuvāk, organizēsimies.

Cenas

Nometne: 30 EUR (neatkarīgi no pavadīto dienu daudzuma). Izņēmums - viena diena bez nakšņošanas: 10 EUR.

Ēšana: 10 EUR par dienu (2 vai 3 ēdienreizes) vai 5 EUR, ja plānā tikai viena ēdienreize (piemēram, tiek plānots ierasties tikai vēlā pēcpusdienā vai doties projām pēc brokastīm).

Komentāri

Esam ņēmuši vērā, ka nebija līdz galam silti, tāpēc kurināšana būs mazliet intensīvāka. Tomēr tāpat jāņem vērā, ka mega silti nebūs (vismaz ārpus spēļu zāles), kāda lieka drēbe neskādēs.

Diži nekādas citas izklaides nav paredzētas, protams, var doties ārā pie dabas un tā. Bet nu februāris. 

Pieteikšanās: http://bit.ly/2F6UUe6

Tiem, kas vēlas ēdināšanu, atsevišķi rakstīšu par to, kuras dienas un cik daudz utt.

Jautājumi un komentāri te - diskusijā.
  • Viens jautājums tiem, kas bija pagājušo gadu - kā ir ar nokļūšanu tur cilvēkam bez mašīnas?
  • Parasti pievienojas kādam, kas brauc ar mašīnu.
  • Aiziet, informācija papildināta, piesakāmies!
  • Hello!

Droši vien jāsāk runāt par to, ko vēlamies spēlēt.

Man, protams, prātā ir Through the Ages partija. Ja atkal ir daudz gribētāju, tad pieredze rāda, ka man nav problēmu izspēlēt arī divus mačus nometnes laikā.

Kā jau parasti esmu tendēts uz klasiskiem Euro - Tzolk'In, Agricola, Terra Mystica, Dominant Species, protams, arī citi der.

Plauktā sen stāv šis tas no COIN, ir apņēmība beidzot izlauzties cauri noteikumiem, ja sanāks, tad varētu mēģināt uzspēlēt. (runa, visticamāk, ir konkrēti par Cuba Libre)
  • Es kā vienmēr gribu spēlēt to, ko līdz šim neesmu spēlējusi :) Nometnes ir tieši tā vieta, kur visu izmēģināt un novērtēt. Ceru uz geimeriem un viņu jaunieguvumiem.
  • Edgar, TTA ir tākā tradīcija ko jāturpina :D Es ar  visām ķepām par :D
  • Edgar, citu laiku atrast priekš WoR partijas mums tā arī neizdevās - mēģinām nometnē?
  • Tarass - ļoti gribētu atkārtot The Great Zimbabve. Vai tev vēl ir?
    Edgar - Tev noteikti ir vēl Clash of Cultures - šī spēle varētu būt nometnes formāts!
    Ja Krišjānis būs nometnē, tad Merchants of Venus varētu spēlēt!
    Savukārt no DacesR krājumiem gribētu Hyperborea vēlreiz uzspēlēt.

No savām spēlēm, Above&Belove un Abyss būtu tās ko būtu gatavs spēlēt!

• WotR varētu tiešām mēģināt. Ja ne ikdienā, tad nometnē, why not.

Agni - CoC esmu jau sen, sen pārdevis, mani līdz galam neaizrāva.
  • es gribu Dice Forge, kuru īpašnieks, kā noprotams, ir jau notirgojis.
  • Agni, es nometnē gan nebūšu, bet pēc tam varētu CoC kādu dienu sarunāt. Gribas vēlreiz izspēlēt lai saprastu, ko ar to darīt.
  • No te augstāk jau minētā mani vilina domas par Above and Below, Abyss, Agricola un Tzolk'in iemēģināšanu :)

Labprāt gribētu izmēģināt arī kaut ko no Vital Lacerda un varbūt vēl ko no Rozenberga, ja tik kāds paņemtu.
  • No savas puses droši vien paņemšu līdzi jauno Ticket to ride France/Old West. Ja ir gribētāji, varu paķert arī Rails & Sails.
    Izspēlēt gribēšu Terra Mystica un Tzolkin, nu un pārējo jau uz vietas - kā sanāks :)
  • Rails un Sails +1
  • Kārli, Le Havre, Cave vs Cave un Bohnanzas sarunāsim (pagaidām man ir neskaidrs transporta jautājums).

Vai kāds nometnē varētu izspēlēt ar mani Doomtown: Reloaded (spēli atvedīšu, pati netieku cauri noteikumiem)?

Arī priecāšos par Vital Lacerda un Ryan Laucat spēlēm.

Cerīgi skatos uz iespēju izspēlēt vismaz vienu no jaunajām:
    Outlive, 
    Wasteland Express, 
    Dinosaur Island, 
    The Godfather: Corleone's Empire, 
    Rum & Bones: Second Tide, 
    Bunny Kingdom, King's life, Roll player, Sagrada, Azul

No vecākām:
    Merchants of Venus, Saloon Tycoon, Homesteaders, Deadwood, Deadwood Saloon, The Red Dragon Inn, Krosmaster: Arena vai Quest, Clockwork wars, The Manhattan project
  • Vai kāds parakstītos uz Twilight imperium 4 ?  Teoretiski varētu paķert līdzi :D
  • Edgar, OK, paņemšu WoTR
    Agni, Zimababwe man pašam nebija, no Splotter tikai Food Chain Magnate
    Vai Brain Games koferī būs Power Grid ? Gribas uzspēlēt kādu no mazāk spēlētam kartem, bet negribas stiept pamatspēli ;)
  • Es gribēju savu WotR ņemt, man ir mazliet pakrāsotas figūras ērtākai atšķiršanai... :) Bet var arī tavu, ja gribi.

Droši vien, ka Power Grid var sarunāt.
  • Labprāt atteikšos no nepieciešamības ņemt savu WoTR kopiju :)
  • ElenaVB - Doomtown Reloaded varam uzspēlēt.
    Pats domāju paņemt kādas garākas un sen nekustinātas spēles - Fief France 1429; Strike of the Eagle; 878 Vikings Invasions of England; DR Congo; Teenage Mutant Ninja Turtles Shadows of the Past. Un droši vien vēl kaut ko.
    Tā kā daļa kolekcijas laukos, ja kādam interesē kaut kas konkrēts - padod ziņu laicīgi.
  • Scythe? Kurš var paņemt?
  • Great Zimbabwe ir MārtiņamL un EmīlamE. Varbūt var uz nometni no viņiem aizņemties
  • Imis - kā Tev izdevies 878 Vikings Invasions of England padarīt par sen nespēlētu. Šamā nav praktiski tikko iznākusi?
  • Imant, nevēlies paņemt CO2, Cottage Garden un Palaces of Carrara?

Ja izdosies sarunāt pie kāda vietu mašīnā, Scythe varu paņemt. Ar autobusu gan negribētos vest.
  • Painkiller - Vikingi nejauši iejuka pa starpu :).
    Kārli - OK, paņemšu.
  • Imis, super! Pārlasīšu noteikumus! :)
    Vai varēsi atvest (un iemācīt) Krosmaster Arena?
  • Kārli - paņemšu tavu Scythe savā mašīnā, ļoti gribu uzspēlēt. 

Imant - paņem 7th continent un esam sorted for life :). Vai tu esi jau izspēlējis? 
    esmu par vikingiem un TMNT. + pie manis ir atnācis tavs FAoS :). Bet vispār varētu uzspēlēt pēdējo iterāciju (A Handful of Stars). 
    Gribētos Star Wars Rebellion :)

+ labprāt paņemtu šo to no savas kolekcijas, ja būtu kāds spēlētājs: 1989: Dawn of freedom, The hell of Stalingrad, Triumph and tragedy, Welcome to Centerville, legion of honor, Labyrinth

Papildus + TtA, scythe, Rum and Bones, 

+ no nepieminētām, ja kādam ir, mani interesētu: 
    Terraforming mars, Arkham card geims, Mansions 2nd ed, Feast for Odin, Historia, x-com
  • Uz Terraforming vienmēr esmu gatavs, paņemšu :)
  • Arī es esmu gatavs vienmēr terraforming spēlēt :D
  • Uldi - 7th Continent ne tuvu vēl neesmu izspēlējis :) Un FAoS joprojām man ir :)
  • Ņemšu: Galaxy Trucker, Portal, Terror in Meeple City, Nuns on the Run, Arham Horror, Gloom
    Ļoti vēlētos uzspēlēt Thunderstone
  • Diemžēl, mainījās drabu grafiks, un uz nometni nebūšu. Mēģināšu tepat Rīgā, piektdien un sestdien sarīkot spēļu spēlēšanu.
  • Es neesmu 100% pārliecināts, kad un vai būšu, bet, ja būšu, vismaz Outlive varu paķert. Ja kādam ir interese, varu arī This War of Mine paķert. 
  • Taisos paņemt: Bios Megafauna, Wildcatters, Darkest Night (vakar saņemu 2nd edition), Keyper, Snowdonia. Reef Encounter, Power Grid India/Australia
  • Par nokļūšanu
    Vai ir vēl 2-3 līdzbraucēji ar autovadīšanas tiesībām - izbraukšana 14.februārī plkst.20.00 no Statoil Krišjāņa Valdemāra un Zirņu ielas krustojumā?
    Izmaksas (autonoma 45 EUR + benzīns + automazgāšana) dalām uz galviņām.Pie stūres mainīsimies. Automāts.Atpakaļ brauksim svētdien.
    Piedāvājums vairs nav spēkā
  • Kādas atsauksmes par augšminēto ziemas spēļu nometni?
  • Man personiski 22 pirmoreiz izspēlētas spēles, tā ka nometne ir izdevusies.
  • spēles neskaitu, spēlēts tika daudz un dikti, sanāca gan šo to izspēlēt ko "pēc plāna", gan iemācīties jaunas . Kopumā - viss forši . 
  • nja, nu baigie nometnes recenzenti, tik par sevi un pat tad tikai 1-1,5 teikumā :D

cik cilvēku bija, vai baroja OK, gulēšana - nu pastāstiet, lai netikušajiem sagribās nākamreiz obligāti tikt ;)
  • Baroja bagātīgi un neveselīgi. +2 kg dzīvsvara, pilnīgi lieki plus divi kilogrami, apskaužu Edgara formu :D
  • Pēc Barduchi lūguma tehniskā info tikai par pašu nometni:

Barošana - jej bogu, kā uz kaušanu. Ļoti sātīgas un gardas trīs ēdienreizes. Pusdienās un vakariņās obligātie perfekti nomizotie kartupeļi un deserti (ķīselis, uzpūtenis u.c.). Katrās pusdienās - zupa.
    Un pat trauki pašiem nebija jāmazgā!
    Brokastīs kafiju pasniedza milzīgā plastmasas krūzē, karstais ūdens pieejams visu diennakti.
    Apkalpošana - kā pie mammas - visus saskaitīja, vai kāds nav aizgulējies un palicis neēdis. Visu noliek pie deguna, štopē tik iekšā.
    Piefiksēju, ka ap pusnakti centos neplānot garas partijas, jo apziņā ir doma, ka drīz tak atkal baros. Iestrādājās uz ēdienreizēm balstīts diennakts režīms. Daudzi lika modinātājus, lai nenogulētu brokastis.
    Ēdām pie diviem gariem galdiem. Pēdējais, kas sēdās pie galda, novēlēja visiem labu apetīti, uz ko saņēma daudzbalsīgu, skanīgu un sirsnīgu "Pāl-dies!", kā bērnu dārzā.

Kompānija - ļooooti draudzīga un mazkrācoša.
    Meitenēm visai ekskluzīva gulēšana pa 3-4 istabā un tālu no zāles trokšņiem. Un labierīcībām.
    Duša viena, gultas piederumi un veļa bija uz vietas, dvieļi jāņem līdz.

Par gulēšanu - nu kāda tur gulēšana, kad tik daudz, ko spēlēt! Pa trim diennaktīm kopumā 11 stundas pavadītas miegā.

Kāpēc braukšu uz nometni atkal? Jo trijās nometnes dienās izsmēju smieklu mēneša normu un izgāzu tonnu melnā humora, par ko, cerams, neviens neuzmeta lūpu.
    Ievērojot to, ka ārā bija auksts, pārsvarā visi, kas nesporto, uzturējās vienā spēļu zālē, līdz ar to komunikācija bija kudiš ciešāka, nekā vasaras nometnēs. Teju team building pasākums, izmantojot backstabbing un cutthroat mehānismus pie spēļu galdiem.

Edgar un kompānija - paldies Jums! :D

BTW - 170 dienas līdz vasaras nometnei :-B
  • Anita, sorry, tie ir mani 2 kg. Vasaras nometnē atdosi :-))
  • ElenaVB - paldies, lūk tas jau izskatās pēc nometnes apskata
    :-bd
  • Nu tad iedošu savu skatu arī, varbūt kādam interesē.

Ēšana - pats nemācēšu vērtēt, bet likās, ka ir labi. Atšķirībā no pagājušā gada atmetām launagu, bet šķiet, ka ar visu to ir bijis daudz. Pavāre bija priecīga, jo šāda nometne dod viņai iespēju strādāt (pieņemu, ka tas arī atspoguļojas rūpēs un ēšanas garšīgumā).

Cilvēki - mazāk nekā pirms gada, bet galvenais ir kvalitāte. Šķita, ka problēmu atrast spēlēt kompāniju nebija ne garo spēļu alcējiem, ne īsāku spēļu cienītājiem. Visi, kā jau ierasts, draudzīgi, jāsaka arī, ka šogad bija maz jaunu seju, pārsvarā veterāni. Protams, ka loga atvēršana vēdināšanai ne pārāk siltā mājā sadalīja visus divās pretējās grupās, bet viss tika atrisināts mierīgā sarunu ceļā ar diktatūras elementiem (lasīt: Edgars teica, ka vajag, nu tad sorry, that's life).

Vieta - centāmies kurināt vairāk nekā pirms gada, man pašam šķita, ka vidēji bija siltāks. Puišiem bija mazliet pilnākas istabiņas, bet nu neviens īsti nesūdzējās; ja sūdzētos, gan jau kaut ko izdomātu. Tiem, kas gāja arī ārā, bija iespēja izbaudīt patīkamu ziemu un sniegu. Bija arī (pārāk) draudzīgs suns, kuru gan bieži nesanāca sastapt. Klusā telpa kind of bija, bet tā arī neviens neizteica vēlmi pēc tās, līdz ar to visi draudzīgi spēlējās lielajā zālē.

Spēlēšana - sev piefiksēju, ka vecums nāk. Tikai vienu nakti aizgāju gulēt vēlāk par pusnakti. Bet nu vismaz no rīta biju možs, tiesa, sestdienā jau bija vēlme tikai pēc vieglā gala spēlēm. Citi likās izturīgāki. Protams, ka neiztika arī bez "pēdējās nakts negulētājiem" - svētdienas rītā vēl viņus varēja sastapt 8:30 spēlējam 7 Wonders: Duel mini turnīra finālu.

Kaut kā tā. Protams, ka bija forši, tagad gaidām vasaras nometni (8. - 12. augusts).
  • Bija visnotaļ silts, izņemot pirmās divas dienas, kad spēlētāju mazāk un nevar pieelpot visu lielo zāli, kurai vējš tieši logos, - tiem, kas ierodas jau nedēļas vidū, silti iesaku termoveļu vai biezāku džemperi un krietnas vilnas zeķes. Pēc tam, pieaugot kurināšanas dienu skaitam, populācijai un kaislībām, jau kļuva teju karsts :)

Nākamajā nometnē kartupeļu-makaronu-kartupeļu-makaronu-kartupeļu-makaronu maratonu es ļoti vēlētos dažādot ar griķiem, rīsiem, miežu putraimiem, šķeltajiem zirņiem vai tml. Vai arī vismaz saņemt detalizētu nometnes ēdienkarti pirms maksāšanas par barošanu, lai varu izlemt, uz kuru maltīti piedalīties, uz kuru ne.

Kopumā vieta ziemas nometnei ir ļoti forša.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion