SECRET SANTA 2017
  • Esmu reģistrēts, un gaidu! 11. gads šogad.
  • Arī pieteicos - tagad tikai jāsāk skatīties, kas šogad jauns labs iznācis un jāatjauno wishlist, jo galīigi nav sanācis sekot līdzi :/
  • Es jau paspēju izlabot savu 150+ wishlisti :)
    Ņemot vērā, ka seriālu vietā skatos DiceTower top'10niekus, ko šie taisa, tad vismaz bija kaut kāda sapratne, ko varētu gribēt :)
    Un varēju nedaudz izmest bariņu, kas šķiet vairs neaktuāli. 
  • Esmu iekšā. Jāgatavo vēlmjliste.
  • Ilgi nevarēju izdomāt vai piedalīšos un galu galā pieteicos heavy cardboard secret santa. 
  • Tas ir tikai Heavy Games?
  • Tur dalībniekiem visiem vajadzētu būt heavy gameriem un uz to ir uzsvars.
  • Pieteicos!
    Pirmais gads.

Vai jūs pēc apdāvināšanas turpinat komunicēt ar apdāvināmo un savu vecīti?
  • Parasti netiek komunicēts, tas tāds one and done pasākums, jo vecītis parasti neatklājas ;)
  • Kā tas viss pasākums īsti strādā, apsveru domu piedalīties..

1. piereģistrējos
    2. nosūtu spēli ~50 dollāru vērtībā, personai, kura tiks man iedalīta
    3. saņemšu spēli no kādas citas personas
    4. došu atsauksmi, ka esmu saņēmis

?
  • Principā jā, tikai to punktu iznāk nedaudz vairāk.

1. Nenokavē - reģistrācija līdz 12. novembrim;
    2. Papildi wishlist vismaz līdz 20 spēlēm;
    3. Nevis ~, bet vismaz 50 (kopā ar shipping);
    4. Nosūtīsi pirkuma čeku/izrakstu vai citu info uz organizētāju E-pastu (obligātā prasība, lai pēc tam var vieglāk izķert tos, kuri nav to izdarījuši);
    5. Saņemsi spēli;
    6. Ja vēlēsies - varēsi ierakstīties un pateikties GeekListē.
  • Piesakoties ir iespēja izvēlēties arī valstis uz kurām esi gatavs sūtīt. Priekš pirmās reizes rekomendēju paņemt tikai ASV un varbūt Eiropu. Būs vieglāk atrast kur nopirkt spēli un saprotamāk, pie tam iespējams lētāk. Tas gan neierobežo no kurienes tev būs Santa.
    Manā pieredzē kopējās izmaksas gan nosūtīto gan saņemto spēļu ziņā ir tuvāk 90-100 USD (kas ASV parasti dod free shipping ;) ).
    Vel ir tāda lieta kā komunikācija. Tev var gadīties aktīvs santa, kas gribēs ar tevi sarakstīties. Santa tev var uzdot visādus uzdevumus, kas var būt just for fun vai arī ietekmēt tavas saņemamās dāvanas apmēru. Protams tev var gadīties arī tāds mērķis, kas to sagaida no tevis, bet dalība šajā visā ir atkarīga no tevis paša. Man ir gadījies gan šā, gan tā. Vienu gadu esmu saņēmis daudz ziņas, citā tikai to ka dāvana ir ceļā.
  • Man, šķiet, nav sanācis mazāk par 100 eur. 
    Es vienmēr nosūtu vairāk kā vienu spēli. 
    Un cenšos arī sarakstīties. 

Man pašam laikam bijis vienreiz, kad esmu nedaudz pavilkts uz zoba sarakstē. 
  • USA

Targets vecītim (man) uzrakstījis trīs teikumus, divas spēles nokomentējis attiecībā uz to fizisko kvalitāti un viena novērtēta.
    Labi, ka wishlistē 11 itemi.
  • 11 itemi nav daudz. Pabaksti savu upuri un piedraudi ar ogļu maisu, lai iegulda nedaudz vairāk no sevis. :)
  • Mans upuris apdāvināmais ir no UK. Izrādās arī universitātes fiziķis, kuram ir savs spēļu klubs, jo jau paspēju pastalkot  :-\"
  • Baigi atkarīgs kas tās ir par 11 spēlēm. Ja viegli pieejamas tad var dzīvot, bet pabakstīt noteikti var. Man liekas minimums kam bija jābūt ir 20
  • Aizsūtīju tārgetam uzmundrinošu vēstuli par ziemeļbriežu jūrasaļģu diētu, Klausas kundzes mērķi kļūt par nākamo Ziemeļpola top-modeli, meitas neticību globālajai sasilšanai un gatavību nosūtīt divas spēles, kuras tārgets svaigi notirgojis.

11 spēļu skaitā ir: StarCraft: The Board Game – Brood War Expansion un Food Chain Magnate  
    :))
    Ja komunikācija nesekmēsies, sūtīšu kaut ko no sarakstā atlikušajām. Vienīgi žēl, ka augstākais vērtējums wishlistē ir "3".

Toties jau tagad gandarījums no dalības Santas palīgu programmā 
    :\">
  • Kanāda! Ļoti patikamas pārmaiņas pēc Islandes un Filipīnam. Viena "must have" spēle - Rum&Bones, bet izskatās vienkārši dabujāma. 
  • Man arī Kanāda! Baigais horror spēļu cienītājs, bet krājumos un wishlistā nav AH vai MoM. Must Have sadaļā Descent un Space Hulk card game. Easy going. Ir doma sūtīt kaut ko no Must Have un atgriezt pie horror-gaming saknēm ar Arkham Horror, jo grupa esot 4-6 cilvēki, kuriem patīkot co-op.
  • Varbūt, ka ir Eldritch, un attiecīgi AH vairs neinteresē?
  • Nav EH. Bet pat ja būtu - cilvēks ir jāatgriež pie saknēm :D EH jau tāda apgraizīta spēle attiecībā pret AH. Tas tāds mans viedoklis...
  • AH ar 6 cilvēkiem ir patiešām šausmu stāsts. Pēc kura AH reti kuram gribas spēlēt ;)
    Tas protams arī attiecas uz EH, optimālais ir 4. Bet es tiešām labāk ieteiktu EH nevis AH.
  • Man neliels dissapointments.. - kekss no Čīles, 22 spēls wishlistē, neviena 'owned', neviena reitinga, neviena microbadge vai profila bildes, nekādu contributions (komentu forumos, geeklistēs utt). 
    nekāda ziņojuma profilā. 

FCK IT! 
    Sitīšu vai sūtīšu kaut kādu huiņu! 
  • Aizsūti monopolu un uno.
  • latviešu valodā vēl pietam :D :D
  • Jumangi, vilšanās jo gribēji research par keksu taisīt, vai tāpēc ka nevar piemest kādu papildus spēli kas nav kolekcijā?
  • tādēļ, ka neko nevar izdarīt. 
    es parasti pielieku tiešām kaut ko klāt, iespējams izdomāju savu. 
    Tādēļ, ka viņš arī manu uzdevumu sarežģī, neko nav ierakstījis par veikaliem utt. 
    Nu nejēga. 
    Vienkārši publicēt wishlisti ir fucked up! Pārlasīšu noteikumus. Iespējams, sūtīšu Hanabi, Sūtīšanas maksa būs gana liela, pirmo reizi mēģināšu uz 50$. 

Es tomēr šo uzskatu par tādu kā community akciju. Kur līdzīgi domājoši sarūpē dāvanas viens otram. 
    Šādu tipu es neuzskatu par daļu no community. 
    Bet nu jā - tās ir manas domas. 

Lai gan pagaišgad arī keksam bija mazāk involvementa tieši BGG aktivitātēs. Izspiedu, ka viņš ieliek kādus vērtējumus utt. 
    Protams, ka pamēģināšu arī šoreiz sākumā parunāt un paspiest uz aktivitāti. 
    Iedošu BGG gold, lai ieliek profila bildi vai ko tādu. 
  • Pamēģini viņam no Secret Santas akkaunta uzrakstīt. Iespējams, ka tad viņš/viņa kaut-ko ieliks iekša. Iepriekšējos threados BGG ar Secret Santa - tur cilvēkiem bija līdzīgas situacijas un viņi rakstija vestules ar taunt/tease. Solija sutit monopoliju u.t.t. jo nav zinams interesu loks utt.  
  • Tagad var sūtīt arī ar jauno slepeno ziņu opciju.
    Pati jau esmu nosūtījusi savam apdāvinājamam 2 ziņas, tagad cītīgi min atrisinājumu.

Es piekrītu Jumanji, ja cilvēks ir aktīvs un paceļ tev garastāvokli un tu viņam - tad Santee ir nopelnījis papildus dāvaniņu. Piemēram, es savam domāju sūtīt divas spēles, bet par to, ka iet caur maniem uzdevumiem, dabūs arī trešo. Šis arī ir tas došanas prieks.
    Bet, ja ir cilvēks, kas izdara mininumu, neko neatjauno un neatbild - ir pelnījis saņemt minimumu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Tāks. Ar savu kanādieti apspēlēju trīs ziemassvētku garu stāstu (Pagātne, Tagadne, Nākotne). Sūtīšu trīs kastes:

1) Dead of Winter - Pagātne. Viņam spēle sen atpakaļ bijusi, bet nav spēlējis un pārdevis, jo nebija spēļu grupa. Tagad, kad ir stabila 4-6 cilvēku grupa, kam patīk "co-op, competitive, co-opetitive, betrayal, bluffing, deduction type of games, regardless of theme". Būs labs reunion.

2) Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) - šī arī viņam bija un bija atbrīvojies no tās. Bet tagad tā ir Whislistā kā Must have. So bija vieglais Tagadnes gars.

3) Arkham Horror - šis ir tumšais nākotnes gars, kas viņa gaming group ievilkst vēl dzīļākā tumsības pasaulē!

Pirmo kasti jau ir saņēmis. Otro kasti saņems 04.12., Trešo kasti tuvāk Z-Svētkiem. Skatīšos pēc noskaņojuma (viņa/sava) - iespējams sūtīšu vēl odziņu. Teiksim Dunwitch Horror exp. (manuprāt a must have pie AH) vai Spartacus :D (otrā man ir mīļākā no betrayal, bluffing spēlēm)
  • Wow IngusT - ļoti dāsns vecītis esi. Šķiet, ka ar jebkurām 2 no šīm spēlēm, vai pat tikai DoW pietiktu. Respect. Vairāk tādu vecīšu.

Par savu apdāvināmo: Viņam wishlistā 240 spēles - visas ar vērtējumu (2- Love to have)...pilnīgi viss spēļu spektrs. Aizsūtīju ziņu, ka Santa nespēj saprast, ko tad viņš īsti grib. Atbildēja, ka nekādas izmaiņas neveiks, un, lai es pats izvēlos - viņam visas spēles patīk. Tad nu aizsūtīju jauno Clank! un Splendor.

Šodien saņēmu ziņu no sava Vecīša 2.0, jo izrādās man esot nomainīts vecītis, un viņš tagad būšot manējais.
    Foršu vēstuli bija par oglēm un spēlēm atsūtījis. Es savukārt pretī aizsūtīju, ka man šķiet, ka ogļu cenas un shippings, būs dārgs, un ka ņemšanās ar oglēm ir tāds netīrs darbs, kas nepieklājas vecītim.
    Redzēs...
  • Biki_Beku, izklausās, ka tev arī tagad sāksies jautrība.
    Manējais man izsūtīja kaut kādu paciņu (ceru ka šonedēļ atnāks) un tad ar mani sāka tikai čatot :D Bet vismaz jautrāk.

Es savam nosūtīju In the year of the Dragon, Oracle of Delphi, Coal baron the card game un Caverna: Cave vs Cave. Un tagad aizgāja otrā paciņa ar vienu lietotu out of print spēli, kas bija nedārga (ja neskaita shipping, kas bija +50% no spēles cenas).
  • Es vakar mēģināju savam aizsūtīt kaut kādu minimālo paku, bet čīles veikals nerespondē. Redzēs, kas sanāks. 
    Tikmēr šodien atbrauca mana paciņa, atpakoju, bet tur bija sasaiņotas kastes, kuras negribēju plēst. 
    Bet tām klāt bija mazas lapiņas, un balstoties uz tām esmu saņēmis Time Stories un Wir Sind das Volk, par ko esmu super excited! 
  • Es savējam šodien aizsūtīju 2 pakas. Dominion paplašinājumu un saldumus un tad vēl 1 paplašinājumu sūtīju. Kā arī saņēmu savu paku. Jāsak, ka šoreiz man ir labākais vecītis EVĀA!!!1111 Lai arī cik izņēmu wargeimus no sava wishlista, vecītis tomēr tādu atsūtīja. BET tādu, kuru nebūtu gaidījis, Up Front. Tā jau ļoti ļoti sen ir OOP. Un ceru pat to iekustināt janvārī. Kā arī aploksni ar lietām sīčiem. Tetovējumi, uzlīmes un pat pašam jaunākajam kurpītes. Bija kārtīgi visu izpētījis.
  • Saņēmu šodien savas kastes - bezpersoniski no Amazon par 46GBP. :D
    Iekšā, protams, viens Must have items (Patchwork) un viens Love to have (Smash Up).

Bēdīgākais, ka komunikācijā bija viena S.Santa ziņa ar jautājumu "Please confirm that address ir right!" :(
    Visticamāk, šogad esmu bijis "among the bad behaving kids"
  • Pēc tā, cik cītīgi un dāsni tu pats tam pievērsies, tiešām izklausās bēdīgi. Bet nu vismaz Patchwork ir ļoti laba spēle :) 
  • Es netik daudz par to dāvanas vērtību - to jau katrs pats nosaka uztaisot wishlist. Man nav nekas pretī saņemt to, ko pats esmu atzīmējis/prioretizējis. Un dāvināšanas prieks ir dāvināšanas prieks - tad piemirstās skaitīt līdzi :S.

Es vairāk bēdājos, ka šoreiz - nav gadījies tāds sirsnīgs S.Santa, kas normāli pakomunicētu, izdomātu visādus stāstus un iepakotu tās spēles. Vai vsimaz dotu iemeslu pafantazēt par to, ko saņemšu, etc. Tas ir tas bēdīgais šinī visā.
  • Ekh... nenoturējos un iepostēju nelielu spoileri savam S.Santa kopā ar Geeklist itemu. Lai apdomājās uz priekšdienām...
  • Jumanji, IngusT - saprotu jūs  :(
    Mans vecītis "is doing excellent job completely ignoring me".

Ceturtdien pēc nerezultatīvas trīs nedēļu atbildes gaidīšanas nosūtīju savam tārgetam, kura wishlistē visas 11 norādītās spēles bija pieejamas Amazonā (9 no tām vērtībā zem 100USD), Keyflower.
    Piektdienas rītā saņemu ziņu no tārgeta, ka esot updeitojis wishlisti.
    Nagi niezēja nosūtīt: "great news! You are all set up for the next years Secret Santa event!"
    Dāvanu saņēma aizvakar, paldies nesaka. 

Biju iedomājusies, ka cilvēki piedalās S.S. vai nu ar mērķi socializēties, vai lai saņemtu savā valstī grūti pieejamu spēli. Manā gadījumā abi pieņēmumi izgāzušies ar blīkšķi. Būtu labāk, ja tiktu rīkoti atsevišķi pasākumi sociālajiem un "anti-sociālajiem" vecīšiem <):)
  • Ir pavisam viegli atrast Geeklistus ar pārskatu par Secret Santa. Tikai neliels procents no dalībniekiem sazinās ar saviem targetiem. Tas ir normāli.
    Skaidrs, ka katram jums (un arī man), tā ir gada gaidītākā akcija, bet tiešām - te ir jāsaprot, ka "its all about giving". Katru gadu ir pilnīgi cita situācija, nekad nezinu, kas notiks.
  • Man ir bijis ļoti jauks pirmais dalības gads.

Savam Santee esmu jau visu nosūtījusi, divās paciņās: No online pasūtīju viņam Viticulture un Troyes, no LV aizsūtīju papildus Ice Cool un PnP versiju jaunajai TED versijai ar TED Dark Wars. Tā kā es pati spēli saņemšu nākošgad no KS, iedomājos, ka viņam varētu noderēt mans PnP.

Izklaidējos ar viņu sūtot izdomātus stāstus un mīklas, viens bija vairāk šifrētais teksts ar cipariem un kodu, otrs garā tekstā meklēt atslēgu vārdus. Cik sapratu viņam patika, jo visus ieprikšējos gadus viņam bija silent Santa, tad es pa 4 gadu pieredzi biju pirmā, kas nosūtīja arī kādas aktivitātes un pačatoja :)
    No sākuma šķita, ka dodu neizrēķināmus uzdevumus, bet grūtie uzdevumi deva man laiku, kad notika kāda aizkave pasūtījumos :D

Saistībā ar manu Santu, es saņēmu pāris ziņas, ka viss ir ceļā un sirsnīgus apsveikumus svētkos. Lai gan paciņa kaut kur ir aizkavējusies un visdrīzāk pie manis nokļūs tikai tuvāk Ziemassvētku laikam. Tāpēc, tas ko es saņemšu man vēl ir mistērija.

Protams, man arī gribējās pašai savu taunting, bet ir arī jauki, ka vismaz viens ir aktīvais (šogad man mans apdāvināmais) un man bija grūti noturēties nenotērēt visu algu, jo esmu ļoti devīga uz dāvanām ^ ^'
  • Mans SS bija no Vācijas (a girl) un man atsūtīja Mechs Vs Minions. biju pārsteigts par lielā izmēra kasti. pagaidām tā ir lielākā kaste kāda ir man bijusi spēlei.

Savam SS targetam nosūtīju 3 spēlēs: Eldritch horror, Sheriff of Notigham un Captain Sonar.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion