Sestdien, 14.10.2017., glābjamies no lietus Midgardā u.c.
  • Priecāšos par vēl 2 spēlētājiem sestdien Rīgas centrā uz Champions of Midgard, Whistle stop un vēl kaut ko ne-kooperatīvu.
    Sākam 11.00.
    Kid friendly event.

• Tieši domāju, ko sestdien varētu uzspēlēt.
    Ļoti gribētu pievienoties.

Kāda attieksme pret suņiem? Es gribētu savu mazo Maltas sunīti ņemt līdz. (Citādi viņam vienam mājās jāsēž)

• Biku_Beku - laipni gaidīts!

Humonoīdu attieksme pret maltiešiem ir sajūsmas pilna, bet par kaķi gan neko nezinu.
    Kā kaķi parasti reaģē uz suņuku?

• Kaķi parasti reaģē ar neizpratnes pilnu cieņu. Īpaši, ja viņiem pazīstamie humonoīdi izrāda neraksturīgi lielu sajūsmu par suni.
    Pašam sunim gan vairāk interesē cilvēki un kaķiem pievērš minimāli daudz uzmanības, ja vien kaķis pats nenāk draudzēties.

• Ok, riskējam! Varam taisīt totalizatoru, par to, kādās sliedēs ieies četrkājaino iepazīšanās :D
  • Es lieku uz 1x cietušais, bet nespecificēšu kāds...
  • EmilsE - Tev cepums, cietušais ir! Tas gan nav ne suņuks, ne kaķis, bet gan mans džemperis, kuram kaķītis atriebās greizsirdības uzplūdā
  • Man cepumi garšo :D
  • :( cik stulbi. Tiešām žēl. 
  • Biku_Beku, nepārdzīvo! Viss ok! Kaķis ir un paliek kaķis. Bija prieks iepazīties ar Odiju un mēs priecāsimies jūs uzņemt atkal (bērniem tagad vajagot arī suni)!  :-h

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion