• Vai kādam ir zināms kas vairāk par turnīru norisi? konkrēti vai ir vēl kādas spēles paredzētas bez tām , kas ir minētas Balticon lapā? es piemēram labprāt piedalītos ticket to ride turnīrā :)
  • TtR būs, to rīkos Hobyy shop.
  • o lieliski! tad jāpērk pilnā biļete :)
  • Tur ar biļetēm mazs pārpratumus, kuru izlabosim. Reāli lielākajai daļai turnīru pietiks ar jebkuru no abām biļetēm, atsevišķi jāpērk tikai Katanai.
  • tad cik maksā biļete priekš parastajiem (TTR, Carc.Sab.) turnīriem? 8 eiro?
  • Būs tā, ka visos turnīros izņemot Katanu un gīku spēlēs (LCG, TCG), varēs piedalīties ar jebkuru no pasākuma biļetēm. Saboteur turnīrs gan jau bija, šeit notiks PČ, kurā piedalās vietējo turnīru uzvarētāji.

• TtA turnīru varbūt? :D
  • 'gīku spēlēs (LCG, TCG)' - jutos oficiali atzits par giku :D

Visspar labs jautajums pacelts - tad cik bus Jamaksa par turniru tiem 'LCG/TCG gikiem'? :) vai pa katru atseviški?vai viena bilete pa 12Eur (kreditiem) uz abam dienam?
  • LCG/ TCG būs pilnīgi atšķirīgi turnīri, kuriem mēs vienkārši palīdzam ar vietu. Dalības maksu tajos nosaka rīkotāji, tā nesaistās ar izstādi (respektīvi, var izstādi un citus turnīrus ignorēt un nākt tikai uz šiem).
  • Par manis organizētajiem turnīriem..
    dalība Destiny turnīrā - 15 eur,
    dalība Netrunner turnīrā - 15 eur. 
    Neviens no šiem turnīrien nav nekādi saistīts ar neko citu - tikai tik cik atrodamies vienās telpās un izbaudām kopīgu pasākuma atmosfēru. Diemžēl finansiāli tos nevaram iesaistīt pasākuma kopainā.
  • TTR būs paralēli ar katanu vai tomēr būs iespēja piedalīties abos?
  • TTR būs svētdienā. Attiecīgi, ja Katanā tiksi otrajā kārtā, tad pārklāsies, bet, ja nē, tad var abos.
  • a vispār notikumu šedule kautkad kautkur būs redzama?
    šobrīd man iekš sejasgrāmatas jau N reizes ir info, ka Lielais pasākums notiksies, bet kas kad cikos ... ?

piemēram, "I've got an idea for a board game - now what?" es redzu ka notiks
    25 November at 12:00 to 26 November at 17:00 ...

varbūt es nemāku ieraudzīt? var ielikt linku, lūdzu
  • Šos seminārus šonedēļ saliksim beidzot, vajadzēja noskaidrot runātāju vēlmes un iespējas. Tas pats ar turnīriem.
  • ka jau komenteju FB,loti ceru tikt gan uz seminaru gan uz Destiny/Netrunner turniriem, tas butu vnk fantastiski ;)
  • ka jau komenteju FB,loti ceru tikt gan uz seminaru gan uz Destiny/Netrunner turniriem, tas butu vnk fantastiski ;) sorry lag
  • Vai nakts spēļu laikā būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas?

Kuri Esenes jaunumi būs pieejami?

• Un arī ja būs uzkodas un dzeramais pieejams pieņemu, ka būs atļauts ienest arī savu?
  • Vai vismaz verdoša ūdens pieejamība  ;;)
  • Nakts spēlēs viss pašiem jāņem līdzi. Gan tad, gan visas dienas laikā drīkst nest ēdamo un dzeramo.
  • Jautājumi, atbildes uz kuriem noteikti vajadzētu likt arī pasākuma interneta vietnē:

- vai ar vienu biļeti pasākumā būs iespējams ieiet atkārtoti (aproce?)
    - vai uz dienas un nakts programmu būs pieejamas garderobes un vai spēles varēs nodot uzglabāšanai 
    - vai ir paredzēta kāda īpaša izklaide jaunākajai auditorijai?

PS mūsu ģimene jebkurā gadījumā pasākumu atbalsta un apmeklēs :)
  • Man ir jautājums par "darba laikiem" - izstāde beidzās 18.00, bet game night sākās 20.00 - līdz ar to kas plānots to 2 stundu laikā, kas sanāk pa vidu.
  • Sveiki!

Vispār varēs palikt tur un sākt spēlēt, vienīgi pa vidu mēs tur mazliet pārkārtosim un piekārtosim lietas, kas varētu mazliet traucēt.
  • Paldies visiem kas organizēja un piedalījās festivālā.
  • Vai ir iespēja iegūt prezentācijas, kuras tika lasītas Balticon pasākumā?
  • Balticon facebook lapā pieejami video ar lielāko daļu prezentāciju.

• Paldies par pasākuma organizēšanu! =D>

Jāsāk plānot nākamā gada atvaļinājumu grafiks. Vai mani pieņēmumi ir pareizi:

22. - 25. februāris ziemas nometne un
      1. -   5. augusts vasaras nometne?

• Nebūs gan pareizi.

Ziema plānojas no 14. līdz 18. februārim
    Vasara no 8. līdz 12. augustam
  • Paldies! 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged