Piektdien, 29.septembrī, kompānija Rīgas centrā
  • Priecāšos par 2-3 spēlētāju kompāniju šo piektdien Rīgas centrā no plkst.~11.00
    Noskaņojums uz eirospēlēm.
  • Es ar draudzeni labprāt uzspēlētu kādu galda spēli kādā no nākamās nedēļas vakariem (1dien / 2dien / 3dien). Ko sakāt?
  • Ja plāns ir spēlēt līdz vēlam vakaram, tad varētu pievienoties ap kādiem 20.00 uz kādu medium heavy euro :)
  • Es domāju, ka es fiziski neesmu spējīgs tik agri pamosties :) Es varētu uz otro spēli (tb, ap 14:00?), ja tāda opcija pastāv. 

Adriāns
  • Lazurits - trešdiena izklausās interesanti. 

EmilsE - Tu raksti par piektdienu vai Lazurita nākamās nedēļas piedāvājumu? 
    Ja par piektdienu, tad welcome! 
    Un droši ņem famīliju līdzi, lai izklaidē manas princeses ;)
    Zvani, pirms nāc, lai saorientētos ar spēlēm (2-4 spēlētāji būs uz vietas)

Adriān, laipni gaidīts!
    Tad pa dienu būsim četratā 
  • Jā, lai iet trešdiena (4. Oktobris)!
  • Lazurits - lūdzu konkrēti pagaidām neko nesarunājam, jo par trešdienu skaidri zināšu tikai otrdien. Ja Tev piesakās cita kompānija, droši mūs atskaiti.
  • Lai zinātu, kādas spēles ņemt līdzi, updeitoju info:
    pa dienu esam četri, ap sešiem mums pievienosies vēl trīs spēlētāji.
    Pa dienu ir apsolīta Freska un Sylla.
    Vakarpusē vai nu dalīsimies uz diviem galdiem, vai pāriesim uz party games.
    Lielam skaitam spēlētāju uz vietas ir Malacca, Mafiozo (=Sultans of Kraya), Spyfall, Love letter.

• Kur notiek spēlēšana? Ja par vakara pusi, tad iespējams varētu pievienoties. (Piektdiena)
  • Biku_Beku, nosūtīšu Tev adresi!

Un novelku treknu svītru - tā kā spēlētāju skaits sasniedzis dzīvoklī pieejamo krēslu skaitu, saku paldies visiem spēlētgribētājiem un paziņoju, ka pieteikšanās rītdienas pasākumam tiek slēgta!

PS vīrs priecātos par kādu deck building ;)
  • Es nebūšu. Izdevās saorganizēt savu grupu ar spēlētājiem. Spēlēsim atsevišķi :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion