Spēļu izmēģināšana/noma
  • Sveiki!

Par galda spēlēm sāku interesēties nesen, gribas visas un uzreiz, bet nu viņas nav lētas. Līdz ar to, gribēju noskaidrot vai ir iespēja veikt "izmēģinājuma braucienu" pirms iegādes. Piemēram, tagad gribētos izmēģināt Eclipse, bažas rada vai tas viss nav pārāk ilgi uzstādams, viegli sajaucams utt, plus vai vispār uzrunās, kad būs izmēģināta.
  • Izmēģināšanai der spēļu vakari. Eclipse pēc formāta labāk der VIP vakariem- tad labāk te forumā sarunāt komaniju, ja gribi tiesi Eclipse. Citadi, var sanakt spelet kaut ko citu. 
  • Es patiesībā labprāt izspēlētu Eclipse kādu vakaru.
    Man šobrīd kaste ir (nav gan mana) - zinu arī noteikumus un esmu pat vienreiz spēlējis (ne līdz galam).
    Aizdot īsti nevaru (jo nav mana).

Ja ir idejas kur un kuru vakaru (piekdienas aizņemtākas, tādēļ braingames spēļu vakari neder šobrīd) tad droši dod ziņu ;)
  • Man arī ir Eclipse, arī labprāt izspēlētu. Noteikumus esmu lasījis kaut kad sen, bet spēlējis neesmu.
    Roland, varbūt kādas brīvdienas? Man ar darba dienu vakariem ir kā ir.

@Krumsters, komponentu ir daudz, bet uzstādīšana neko daudz neaizņem, ja vien nav viss sabērts kopā kastē.
  • Ja savācās uz Eclipse un ir vieta vēl vienam es varētu būt ieinteresēts :)
  • Es atkal brīvdienās busy bee.
    Raivi, ja izbrīvē kādu darba dienu vakaru (ne piektdienu), būtu forši savākties un pie reizes arī Eclipsi uzgriezt.

• OK, jāmēģina kaut ko sadomāt.
    Paturēšu arī EmilsE prātā.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion