Latvian math trade, Sep 2017
  • Lai nesanāk atkal ap Essenes laiku un ņemot vērā aktivitāti Tirdziņš sadaļā ir palaista Latvijas math trade.
    Svarīgie datumi:
    Piedāvājums jāievieto līdz 12. septembra pulksten 22.00
    Izvēle jāizdara līdz 17. septembra pulksten 22.00

Ja ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai kas cits rakstām šeit, iekš BGG diskusijas vai man privāti.

Tiem, kas nezin kas ir Math trade un kā tā atšķirās no parastas apmaiņas, tad parastā apmaiņā 2 cilvēki savā starpā veic maiņu, bet math trade ir apmaiņa, kurā lielāku cilvēku grupa norāda spēles, kuras savas vēlas mainīt un kuras no citu norādītajām spēlēm vēlās saņemt pret katru no savām spēlēm, kas ļauj programmai veikt aprēķinu, kurā veido apmaiņas ķēdi, lai iegūtu pēc iespējas vairāk maiņas darījumu (maiņa būs 1:1). Līdz ar to rezultāts izskatīsies apmērām šāds - spēlētājs A dod spēli spēlētājam B, spēlētājs B dod spēli spēlētājam C un spēlētājs C dod spēli spēlētājam A. Šādas ķēdes attiecīgi varētu būt īsākas vai garākas atkarībā no piedāvājuma un pieprasījuma.
  • Ievietošu savas spēles brīvdienās!
  • Jautājums par naudu:
    Es vienā no iepriekšējiem LVMT redzēju naudas vietā Brain Games dāvanu karti X vērtībā.
    Tad šādā gadījumā kas notiek ar GeekMarket komisiju izvēloties naudu pret spēli? Tas netiek ņemts vērā vai maiņā tiek uzskatīts, ka tā ir vienkārši nauda un skaita ar komisiju?
  • Neveiksmīgs periods - tagad iet Essen mathtrade un daži ievietos spēles tur.
  • No vienas puses tā ir nauda un vajadzētu likt caur BGG marketplace. Tajā pašā laikā man liekas neviens iepriekšējās reizes īpaši ar maiņas reģistrēšanu nenodarbojas un liekas neviens arī to nekontrolē. Arī ja tu neko iepriekš neesi BGG marketplace pārdevis tad komisija jāmaksā tikai tad kad kopējā pārdotā summa sasniedz laikam 60 vai 70 EUR
  • Vladimir, es paskatījos, nav tik traki. Ieliec spēles abās. Ja kaut ko LV apmainisi, tad vari vienkārši konkrētai spēlei Essenes MT likt tukšu wantlist. Es to bieži esmu redzējis, ka izvēles periodā tiek paziņots spēle aizmainīta būs tukšs wantlist.
  • Jā, var abos droši likt.
  • Nieka 73 itemi mathreidā iemesti. Galīgākā pasivitāte. Es domāju šīs dienas laikā piemest pāris kastes klāt tīri, lai uzturētu interesi par pasākumu. Kādas citiem atrunas?
  • Neko negribu atdot un neko negribu vietā.
  • Ja atcerēšos, varbūt vakarā kko ielikšu, bet līdz šim pārliecinošo vairākumu lietu, ko esmu licis iepriekšējos mathtreidos, neviens nav gribējis, un tādu itemu likšana ir tikai lieka laika šķiešana.
  • piemetu šo to klāt, cerams kādam noderēs :)
  • laikam nākošais jātaisa pēc gadiem 2iem,
    lai katram paspēj iekrāties kāds nevajadzīgs labums :)
  • Redz, problēma jau tajā, ka parasti sanāk kolekcijā pielikt tādu spēli, no kuras nemaz negribas šķirties, it īpaši ja pirms tam ir sanācis izspēlēt - pirms pirkšanas.
  • iemetu aci, labprāt no piedāvājuma kaut ko nopirktu, bet samainīt gan nav vēlmes
  • Anita, ir iespēja piedāvājumā ielikt naudu un attiecīgi samainīt spēli pret naudu ;)
  • Jā, kā Dāvanu karti no ludo veikala, ļoti labs variants :)
  • Vakarā pielikšu savu sarakstu
  • .. "parasti sanāk kolekcijā pielikt tādu spēli, no kuras nemaz negribas šķirties" ..
    tas jau ideālais variants
    man šad tad pa retam tomēr sanāk nošaut greizi un ir spēles, ko esmu ar mieru aizmainīt, ja kāds kautko interesantu liek priekšā
  • Ieskatījos vēlreiz, mani īstenībā interesē tikai Aigara "Kill doctor Lucky", bet mājās nespēlēti un promdodami ir tikai šādi tādi mazi štrunti. Diez vai man ir cerība pie doktora slaktēšanas tikt :)
  • Es šodien apskatīšos, bet vispār manuprāt tiku galā ar visu jau pirmajā mathtrade, iegūstot vēlamas spēles un tiekot vaļā no visa sev nevajadzīgā un viss.. Nav jau vairs ko likt :)
  • Manuprāt, ļoti laba aktivitāte- 94 spēles! 
  • Jumanji, a tu Ora et Labora vispār esi izspēlējis? :)
  • Barduchi - es neko nespēlēju : )
    bet esmu spēlējis iepriekš un zinu ka patīk. : )
  • nē, nu tad tev jātiek uz Eseni!
    vienīgā iespēja gadā kautko uzspēlēt :)
  • Vajadzētu būt, ka vēlmju iesniegšana ir aktivizēta - http://bgg.activityclub.org/olwlg/viewlist.cgi?listid=229517
    Atgādinu, tad kad viss ir iesniegts uz BGG atnāks pasts kas to apstiprinās. Ja tāda nav, tad kaut kas nav līdz galam izdevies (tur ir 2x jānospiež submit wants).
  • Ja nemaldos tad wishlists ir nosūtīts
  • Kura gāda ir Tigris and Euphrates izdevums? Vai tas ir FFG or mayfair?
  • Vispār ļoti paviršs apraksts dažām spēlēm. :(
  • TaE bilde ielikta kā jaunākajai versijai
    ja izrādās savādāk, tad gan nav smuki ...
  • Lūdzu, piedodiet man! Atkal biju malacis un nogulēju iesniegšanu.
    Nu nekas...
    Tagad cerēšu uz kļūdu aprēķinos :) Tad iespējams arī manu sarakstu ņems vērā nākamajā pārrēķinā :)

• Jau aizmirsies, kā bija iepriekš. Redzamie rezultāti jau ir fināls, un var sākt runāt pieņemšanas-nodošanas?
    Man viss labi patīk. :)
    -- 1. gives "Carcassonne: Star Wars (95)" to jancis (90)
    ++ 1. receives "Lanterns: The Harvest Festival (
    2)" from hybry Latvia
  • Manšķiet, mums ir jāgaida kamēr Emīls dod zaļo gaismu. :)
  • Šeit pagaidu rezultāti: http://bgg.activityclub.org/olwlg/trades-summary.cgi?listid=229517&pending=1

Vajadzētu dot iespēju cilvēkiem pārbaudīt, ka viss ir OK.
    Tā kā, ja līdz rītdienai nevienam nav būtiski iebildumu, tad varam pēc tam organizēties uz pieņemšanām, nodošanām.

Biku-Beku, ja būs pārrēķins tevi iekļaušu.
  • I think there is/was an issue with wants submitting.  Maybe it has to do with time difference issue between owlg/bgg?

My latest submitted wants were not processed/received, when i was doing it 56 minutes before the wants submit deadline (as see on OWL). I was updating wants several times going back and forth on games, etc. I pressed "Submit my wants", but i didn't get any Jeff confirmation. I think Jeff didn't process couple of my submitted wants.

In the last one I had allowed 1 item against my Mysterium, but it is not showing in the latest confirmation e-mail. I guess I am ok with the current results, but maybe it should be investigated.

Last jeff confirmation: 
    #pragma user "mundicus"
    # Sat Sep 16 16:30:56 2017 <- time difference with Riga 7 hours
    E-mail on BGG received:
    BGG message time - Sat Sep 16, 2017 3:30 pm <- time difference with Riga 8 hours

Is there a chance OWL stopped processing wants earlier?
  • Not sure on why you didn't receive the mail, but there was 1 item against your Mysterium in the final wants. You can look under wants that are uploaded here (http://bgg.activityclub.org/olwlg/229517-officialwants.txt).

Deadline that shows up is informative and I actually have to close it down manually which I did about 30 min. after the deadline. Plus you can see your final submission time here (in your case 21:43:33): http://bgg.activityclub.org/olwlg/mtusers.cgi?listid=229517
  • Ah, ok. the list indeed shows my latest wants. So there was an issue with an e-mail only o.O 

Thank you!
  • Wow... 6/8. Es pat teiktu, ka ļoti labs success. Un neaizgāja arī Russian Railroads par ko nebiju pārliecināts vai gribu atdot. Vietā iegūtas top spēles.

-- 1. gives "Hamburgum (76)" to gix222 (55)  
    -- 2. gives "Alt Name: BG dāvanu karte 20 EUR (80)" to Henjin (86)
    -- 3. gives "Alt Name: BG dāvanu karte 30 EUR (81)" to meresoitjad (18)
    -- 4. gives "The Cave (74)" to Reciclerishu (113)
    -- 5. gives "One Night Ultimate Werewolf (77)" to Reciclerishu (111)
    -- 6. gives "Caylus (75)" to TheNameWasTaken (116)
    ++ 1. receives "Biblios (52)" from Lazurits
    ++ 2. receives "Splendor (1)" from hybry Latvia
    ++ 3. receives "Dominant Species (97)" from mastadont
    ++ 4. receives "La Boca (63)" from Baltu_Kobalts
    ++ 5. receives "Elder Sign (53)" from gix222
    ++ 6. receives "Kingsburg (69)" from hybry Latvia
  • No iepriekšējām reizēm atceros, ka bija iespēja paskatīties "who wanted mine", bet šoreiz tādu neredzu. Vai tas būs redzams pēc gala rezultātu apstiprināšanas?
  • Tas būs jā.
  • Izskatās ka viss ir OK, tāpēc apstiprināju rezultātus. Šeit pieejami gala formātā:
  • Vai mēs drikstām ka iepriekšējās reizēs atstāts spēles Brain Games veikalā?

mundicus
    -- 1. gives "Isla Dorada (
    41)" to kaminka (93) <- varēšu atstāt spēli trešdien veikalā
    ++ 1. receives "Between Two Cities (
    35)" from Lazurits
  • -- 1. gives "Ticket to Ride: Europe (27)" to Barduchi (6)
    ++ 1. receives "Tokaido (93)" from kaminka
  • Šonedēļ es diemžēl nevarēšu nodod savus treidus, jo atrodos uz slimības lapas, bet nākošnedēļ jau visu saplānošu.

-- 1. gives "Tales & Games: Little Red Riding Hood (111)" to Baltu_Kobalts (63)
    -- 2. gives "Alt Name: Brain Games dāvanu karte 20 EUR (113)" to hybry (2) Latvia
    ++ 1. receives "One Night Ultimate Werewolf (77)" from IngussT
    ++ 2. receives "The Cave (
    74)" from IngussT
  • Arī interesē iespēja atstāt spēli Brain Games veikalā. Ja būs tāda iespēja, tad Dominant Species atvedīšu šo sestdien no rīta.
  • -- 1. gives "Hansa Teutonica (6)" to Lazurits (35) — jau BG veikalā
    ++ 1. receives "Ticket to Ride: Europe (27)" from Dzago — kad varētu būt saņemams?
  • -- 1. gives "Euphoria: Build a Better Dystopia (116)" to hybry (69) Latvia 
    -- 2. gives "Galaxy Defenders (117)" to mastadont (97)
    Plānoju ceturtdien vakarpusē (ap sešiem) ievest veikalā.
  • mundicus
    -- 1. gives "Isla Dorada (41)" to kaminka (93) <- atstāju trešdien veikala, var jau iet līdzi
  • -- 1. gives "Ticket to Ride: Europe (27)" to Barduchi (6)
    Viss ticamak varesu tikai sestdien atstat veikala.
  • Atstāšu spēles BG veikalā šo 5dien- VIP
    -- 1. gives "Biblios (52)" to IngussT (76)
    -- 2. gives "Between Two Cities (35)" to mundicus (41)
  • -- 1. gives "Space Cadets (86)" to gix222 (53)
    ++ 1. receives "Alt Name: BG dāvanu karte 20 EUR (80)" from IngussT

Dāvanu karti jau saņēmu, space cadets jau stāv ludo veikalā.
  • -- 1. gives "La Boca (63)" to IngussT (74) - šo varēšu piegādāt vien nākamnedēļ, sorry
    -- 2. gives "Battle Line (
    56)" to Lazurits (52) - ienesīšu piektdien uz VIP
    -- 3. gives "Diamant (
    58)" to Rudens (108) - ienesīšu piektdien uz VIP
    ++ 1. receives "Tales & Games: Little Red Riding Hood (
    111)" from Reciclerishu
    ++ 2. receives "Struggle of Empires (
    90)" from jancis
    ++ 3. receives "Shark (
    108)" from Rudens

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion