VIP 01.09.17. 18:00 @ Brain Games
  • Čau!

Ko spēlējam?

• Lai mazliet dzīvīgāk te paliktu, lūdzu ierakstiet, kas plānojiet ierasties.

Būšu es nu vēl viens amerikānis - Chris.
  • Dodu 90%, ka būšu.

Ja kādam ir First Class, Russian railroads, Great western trail, Steam time, Deadwoods vai Prodigals club - ļoti priecāšos izspēlēt partiju.

• Būšu. Vēl nezinu ko spēlēšu.

• Iespējams, ka būšu. Elena, pupas gribi atpakaļ?
  • Plānoju būt. Konkrētu plānu, ko spēlēt, vēl nav, bet gan jau kko no savas kolekcijas paņemšu. Drīkst izteikt pasūtījumus.
  • Anita, gribu, bet nedeg.
    Monstri gan šopiektdien vēl nebūs.

Streindžlov, lūdzu iemet linku uz kolekciju (makten daudz doktoru BGG)!
  • Planoju but, drosi vien ne gan uz pasu sakumu. Varetu paņemt kaut ko no Elenas saraksta pirmajam 3 spēlēm.
    Var arī pasūtīt kaut ko citu no kolekcijas BGG meklēt hybry
  • @ElenaVB - esmu nozvērējies no darba datora BGG vaļā nevērt, tāpēc linku nedošu, bet mani tur sauc TheNameWasTaken.
  • Būšu. Ļoti gribētu Great Western Trail spēlēt. 
  • Uz Great Western Trail es arī labprāt pievienotos.
  • Wow, as par kolekcijām! 

+1 uz Great Western Trail

Streindžlov, paņem lūdzu Beyond Baker Street!

EmilsE, Carson city bez paplašinājumiem pagūsim? Ir vēlme atnest? Būs, kas spēlē?

/savas spēles nepiedāvāju, jo liela daļa laukos/
  • Mēģināšu paņemt abas spēles.
  • Turpināsim HP deckbuilderi
  • Jup. Nākšu turpināt Poteru un varbūt atslodzei kādu Munchin partiju ;)
  • Piesakos Poteram un arī Munchkinam  ;;)
  • Būšu ap 19:30.
  • Zinu, ka Great Western Trails ir daudz noteikumu. Vai tie kas pieteikushies ir jau spelejushi? Es centishos atrast laiku apskatities kadu speles parskatu, bet nezinu vai sanaks laiks. 
  • Es pats neesmu spēlējis. Bet noteikumi īstenībā nav tik daudz un grafiskais dizains liekas tāds, kas diezgan palīdz. Nu tas tā, iespaids pārlasot noteikumus vakardien un skatoties uz player boardiem.

PS būšu uz 19.30
  • Biku_Beku, BGG ir novelkami noteikumi uz 16lpp. Rahdo ir video (gameplay + extended gameplay) diviem spēlētājiem. Spēlējusi neesmu, bet noteikumi ir izlasīti, video noskatīti un šķiet, ka spēli saprotu.
  • Ok. Būšu uz 18:45

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion