VIP 28.04. no 18:00-24:00 Brain Games veikalā
  • Hei!

Ko spēlējam?

Es priecātos izmēģināt Cry Havoc, New Angels, Scythe, Food Chain Magnate.

Tiekamies!
  • Hey! Labprāt pievienošos uz Scythe
  • Pirms tam biju sajaucis datumus. Spēļu vakars būs 28. 04., ja nu kāds piefiksēja iepriekš minēto.
  • es varētu atnākt un interesē apmēram viss tas pats kas Krišjāni, tikai FCM laikam varu izlaist. 
  • Izskatās, ka būšu.
    Par spēlēm - esmu liberāls.
    7 Acres of Snow noteikumus gan labprāt palasītu.
  • Vai kādam jau ir Too many bones?
    Kā ar Room25, Monarch, Champions of Midgard vai Dungeon Petz?
    PS pašai nekā no uzskaitītā nav
  • Būšu. Varētu pievienoties Scythe
  • Būšu. labprāt sameklētu kompāniju uz Wildcatters
  • es ar būšu, un labprāt pievienotos uz Scyth, ja vēl ir brīvas vietas
  • Grasāmies 17:00 sākt New Angeles. Kāds vēlas piebiedroties?
  • Cilveki uz Scythe savaca, bet vai pati spele kadam bus?  ;)
  • Krišjāni, ja tur vēl bija tā brīvā vieta uz New Angelos, tad es labprāt pievienotos.
  • Būšu ap 20.30. Līdzi ir Yamataï, tad jau redzēs, kas līdz tam būs vai nebūs izspēlēts.
  • Vēl ir brīvas vietas uz New Angeles. Pagaidām izskatās, ka esam četri uz spēlēšanu tā kā droši pievienojieties.
  • es laprāt ari piesestos pie NewA
  • izskatās, ka varētu piekāpt uz 6-iem..
    visas iepriekš minētās spēles gan ir svešas..
  • es varētu pievienoties New Angeles, ja vēl ir vietas.
  • paldies par NewAngeles! Was fun (evil smile) - bet vinnēt ar Jinteki butu gruti - vissmazak starta Capital un anti-synergie ar Illness remove :D
  • Klau, neesiet iedomājušies pafilmēt kādu VIP vakaru?
    +/- kaut ko līdzīgu šim:
    Tabletop LV edition.. ;D
    Izveidot arī YT kanālu priekš Brain-games.lv, tādējādi būs laba reklāma spēlēm, varēs apgūt arī noteikumus un dažādas neskaidrības skatoties šādus video un būs interesanti skatīties, varbūt hobijam piesaistīti pat jauni cilvēki... :)
  • tur ir KRIETNI jāpiestrādā, lai sanāktu tiešām interesants video.
    nepietiks ar vienu statisku kameru ...
  • Ar VIPu filmēšanu ir tā problēma, ka VIPos cilvēki vairāk spēlē garās, sarežģītās spēles - un tās TableTop stila video nav gluži piemērotas. Pārāk daudz noteikumu, ko skatītājam paturēt prātā no skatīšanās vien, un, ja kādi noteikumi aizmirstas vai nav video vispār izstāstīti, tad būs apmulsums par to, kas notiek uz laukuma. Un daudzstundīgai spēlei arī tāds video būtu pietiekami garš, lai nevilinātu skatītājus (jo īpaši tos potenciāli jaunos cilvēkus, ko piesaistīt hobijam).

Bet vispār TableTop LV edition, ja kādam būtu laiks, interese un prasmes to radīt, būtu ļoti laba lieta. Bet nu laiku un prasmes tur vajag daudz.
  • Barduchi gribēja teikt, ka tur ir jāstrādā un jāiegulda.
  • Anyone interested in Shadows Over Camelot?  I can bring it if someone wants to play.  Probably need at least 4 players, and would be best with 5 or 6.
  • This is last month topic. So there is no information about VIP night this week.
  • Ah - my mistake.  Thanks!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged