Rising Sun - Kickstarter
  • Sveiks,
    Kaut kurš redzējis - https://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/rising-sun ? Kādas domas par to? Varbūt kaut kurš jau backed šo projektu?
  • Esmu backer. Domāju, ka spēle dod savā mērā līdzīgu feelingu Blood Rage, bet atļauj vairāk komunikācijas un tirgošanās.
    Kā jau CMON spēle būs forši mini un izskatās, ka šajā gadījumā būs daudz KS extras, kuras, ja pašam neinteresē varēs eBay pārdot atpelnot daļu izmaksu :D
  • I am also a backer. I like the miniatures and KS exclusivity. I missed on Blood Rage KS. 

I am not sure how good the game will be, there are total of 3 players in my group. I imagine it a being a mix of mechanics between Spartacus (negotiation,betrayals) and Blood Rage. Haven't played Diplomacy, so can't tell.

• Es vēl neesmu pievienojies, bet man šis stāv pie saved projects un es mēģinu izšķirties, vai atbalstīt vai nē. Izdomāšu, kad projekts būs tuvāk beigām.
  • un vienmēr jau ir iespēja pieslēgties pēc tam caur late pledge vai kādu, kas ir pieslēdzies :)
  • Es arī atbalstu šo. Ļoti patīk tēma un jāsaka ka Langs pašlaik ir "karstākais" autors tirgū. Cerams tas nozīmē ka šī ir laba spēle. Un jā, šajā ir ļoti daudz KS ekskluzīvo atlīdzību!
  • Izskatās interesanti, bet neatbalstīšu - spēlēšu Jāņa. :)
  • 150EUR par spēli šķiet samērā daudz. Lai gan miniatūras ļoti skaistas un daudz
  • Tur būs ap 125 EUR kopā ar shippingu
  • Tur ja ņem tikai pašu spēli bez add-on'iem ar shipping būs kaut kur 135-140 USD. Parasti uz Latviju tie ir 35-40.
  • tā, a kā tas ir - ņemt bez add-on?
    ... es tur redzu praktiski tikai vienu opciju - 100 ...
  • 100 USD ir base pledge. Kaut kur lapā ir iespēja par 20 USD dabūt metāla monētas, kas varētu būt foršas. Vēl būšot 2 citi add-on. Viens nākošnedēļ un kaut kad vēlāk vēl viens.
    Bija teikts, ka būs 2 small ones and 1 major add-on. Monētas bija small one un nākošnedēļ būšot major add-on. Domāju, ka tas būs papildus vismaz 1 klans un kaut kādi monstri (kas nebūs KS exclusive, bet visi upgrade, kā piemēram plastmasas strongholdi utt varētu būt KS exclusive), bet nu tad jau redzēs, kas tas būs. Droši vien savi +/- 40 USD būs. Ir aizdomas, ka pēdējais mazais add-on būs art book.

Ar visiem add-on un shippingu kopā varētu būt ap 200 USD
  • @Imis un ko tad, kad Jānis savējo pārdos? :D
  • Galvenais paspēt uzspēlēt līdz pārdošanai. :)
  • Pamata spēle (ar visiem KS bonusiem) + piegāde uz LV = 135 USD. Kā arī muita nebūs jāmaksā.
  • Ir interese :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion