Pužļu maiņa (wasgij pret wasgij)
  • Gribu mainīt Wasgij puzles nr. 9 "Great Train Robbery" un nr. 25 "Deal Breaker" pret jebkurām citām Wasgij tūkstošgabaliņu puzlēm, izņemot nr. 18 "Uproar at the Vets" un nr. 15 "Shopping Shake up".

Protams, lietotas (t.i., vienreiz saliktas; otrreiz tak neliks :)).
  • Man nav ko mainīt, bet, varētu nopirkt, ja izlemsi pārdot. 
  • Konkrēto pužļu nav, bet vispār doma ļoti laba, jo puzles reti otreiz sanāk likt :)

Jāuztaisa kautkāds pužļu mathtrade vai vienkārši exchange kur visi saraksta visas puzles kas viņiem ir un samainās... moš kaut kas tāds jau LV eksistē?
  • Baiba, par cik pirksi?
  • Salikām vienu šādu: https://photos.app.goo.gl/sce5qDIlwPn8IV9q2 - nav Wasgij, bet Jumbo, tomēr, ja nu interesē - varu samainīt pret citu 1000 gabaliņu.
  • Nee, es tikai vasgijus lieku, man patīk neparedzamība. Piedāvājums maiņai gan pa šo laiku drusku pamainījies - pašlaik man ir Mistery 9. Great Train Robbery!
    un 12. The Unusual suspects (varbūt atrodams vēl kaut kas) ... un būs vēl citas, bet vēlāk.

• Laikam esmu ko palaidis garām - ja nav noslēpums ko nozīmē, ka vasgijiem ir neparedzamība? Viņus kaut kā īpaši griež savādāk kā citas puzles?
  • vai tas nau, ka saliekamā bilde atšķiras no parauga bildes?
    tipa, paraugā notikumu fāze 1, a jāsaliek fāze 2
    vai arī, paraugā skatamies no viena istabas stūra, a jasaliek skats no cita stūra
  • Patiesi - palasīju vairāk un atvainojos par neizglītotību :)
    Izklausās interesanti - būs jāiepērk kāda pašam, un tad jau arī būs ar ko mainīties vēlāk :P
  • Krisa, vari sākumam nopirkt no manis pa lēto :) Great Train Robbery teicamā stāvoklī (ja nu vienīgi viens gabaliņš suņa apsūkāts).
    Vairāk piedāvājumā patlaban nav (bet būs).

Wasgijiem ir trīs veidi: Original - jāsaliek tas, ko redz kāda bildē attēlotā persona; Destiny - jāsaliek tas, kas notiek nākamajā brīdī, Mistery - jāsaliek tas, kas notiek šajā vietā nākotnē.
  • varu atdot interesantu puzli - apaļa, ar neierastiem, sarežģītiem gabaliņiem. attainota viduslaiku lauvu medību aina. viens mīnuss - trūkst kādi 4 gabaliņi. puzle pietiekami sarežģīta.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion