Līdzīgas spēles Scythe
  • Sveiki Ludo biedri.

Varbūt kāds var ieteikt kādu līdzīgu spēli Scythe?
    Kur var attīstīt savu Impēriju, uzraudzīt ekonomiju, okupēt zemes, hexus. Arī pakarot, kur ir labs stāsts apakšā, un, protams, vairākas rases, frakcijas?
    Neko pārāk sci-fi negribētos. (Ar kosmoskuģiem utt. stuff..)
    Paldies!
  • (Gandrīz) visiem kritērijiem atbilst Small World
  • Hmm. Man ir SmallWorld, tiešām laba spēle, bet es biju domājis kaut ko nedaudz "smagāku" kā SmallWorld. Ar vairāk iespējām, SmallWorld salīdzinājumā ir ļoti easy spēle un nav tik daudz iespēju kā visu vadīt/uzturēt/menedžēt. Tur vairāk cīnies par teritorijas kontroli un centies izmantot rases spešel spējas. Pluss rases tiek mainītas vismaz (kā min. reizi spēlē).
    Nebūs tas, ko meklēju. 
  • Pats neesmu spēlējis Scythe, bet man liekas ka tas ir iespējami līdzīgs Terra Mysticai - https://boardgamegeek.com/boardgame/120677/terra-mystica
  • Es diemžēl neesmu sastapis analogu. Small World tiešām ir vieglāks, un tajā ne reizi nejūties, it kā būvētu savu civilizāciju. Ne velti geimeri vienmēr ir sūdzējušies, ka nav tādas vienas ultimate civilizācijas spēles, kas būtu gan relatīvi ātra, gan loģiska un dotu to īstu jušanu. Neesmu spēlējis Clash of Cultures, bet tas varētu būt tuvākais definīcijai. Žēl, ka negribi kosmosa tematiku, jo Eclipse ir relatīvi līdzīga, pat mehāniku ziņā. Tiesa, ar daudz vairāk militāro piesitienu.
  • No Sci-Fi vēl ir arī vērts pieminēt Exodus.
    Clash of Cultures varētu atbilst, bet jāsaka godīgi, ka tā ir krietni komplicētāka spēle no noteikumu viedokļa. Neesmu gatavs uz rītdienu lasīt noteikumus, bet varu uz kādu no nākamajiem VIP vakariem paņemt.

Lai gan arī Sci-Fi domāju tev Terraforming Mars varētu patikt. Nevar pakarot, bet viss pārējais tur ir, īpaši engine buildings

Vēl ir Tiny Epic Kingdoms, kas ir tāds īsais variants (30-40 min) un tā lielais 'brālis' Heroes of land air and sea, kurš šobrīd ir iekš Kickstarter.
  • Sci-Fi, ja grib smagāku, tad Twilight Imperium. :D
  • no mana skatījumz izklausās pēc 4x vai Civ geima. 

Tas pats Sida Meijera Civilization nav uz to pusi?   
  • Twilight Imperium 3 :D
  • Clash of Cultures ir ok, manuprāt, arī Runewars (uzsvars uz karu lielāks, uz ekonomiku mazāks, bet līdzīgi ir, manuprāt). 
  • Laikam galvenai saprast vai vairāk gribas ekonomiku vai tomēr konfliktu. Jo teiksim Scythe es biju vīlijes, jo tur tas konflikts ir gandrīz neeksistējošs. Citiem atkal varbūt tas patīk.
  • ou.. bez konflikta? I need this 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion