2017. gada Ziemas galda spēļu nometne 23.-26.02.
  • Hei!

Ar nometni beidzot viss ir skaidrs! Februāra beigās sanākam kopā un spēlējam daudz spēļu. :) Tālāk detaļas.

VIETA

Ķoņu skola. Atrodas Latvijas ziemeļos vēl mazliet virs Rūjienas.

LAIKS

23.02. (12:00) līdz 26.02. (16:00).

MAKSA

15 EUR neatkarīgi no palikšanas ilguma.

GULĒŠANA

Uz matračiem, ar segām un spilveniem, viss nodrošināts. Centīsimies izretināt dalībniekus pa iespējami daudz telpām, tomēr privātas telpas piedāvāt nevaram.

ĒŠANA

1) Ir pieejama iespēja pasūtīt centralizētu ēdināšanu, respektīvi, mūs pabaros. Ceturtdienā un svētdienā paredzētas divas ēdienreizes, piektdienā un sestdienā - četras. Cena ir 10 EUR par pilnajām dienām un 5 EUR par daļējām (respektīvi, pilnais laiks nometnē izmaksās ēšanai 30 EUR).

2) Kā parasti būs pieejama virtuve ar iespējām gatavot pašiem, tomēr tā būs ļoti minimālistiski aprīkota (būtībā viena plīts un kaut kādi katli).

CITAS LIETAS

Protams, dušas ir pieejamas. Citas aktivitātes ir atkarīgas no pašiem dalībniekiem, šoreiz neko nevaram nodrošināt.

PIETEIKŠANĀS

JAUTĀJUMI UN KOMENTĀRI

Ja tādi rodas, diskutējam zemāk.

Tiekamies un spēlējam!
  • Uz cik cilvēkiem ir domāts? Vai ir kāds limits?
  • It kā līdz 60 var brīvi pieteikties, pēc tam būs jāsāk domāt. Bet neticu, ka tik daudz pieteiksies, drīzāk būs ap 40.
  • Provizorisks organizatoriskais jautājums -
    vai ir viena brīva vieta mašīnā piektdien, 24.februārī, no aptuveni plkst.16.00 Rīgas centrā?
  • Pieteicos, tomēr var būt ka netieku.

Pēc kartes kādi 160km vienā virzienā.

Tā pavisam tuvu Eesti...
  • Vēl precīzas detaļas nezinu, bet kopsummā laikam esmu par un kalendāru iezīmēju. 
  • Daži jautājumi:
    * par pašu vietu - vai tur iekšā ir silts? Apsveru ierašanos ar bērniem, kas ir diezgan salīgi un negribētos lai apslimst
    * Kā ar citām aktivitātēm/teritoriju - iepriekšējā nometnē bija teritorija kur samērā droši palaist kaut ko padarīt vai ir zināms kā būs šoreiz?
    * Vai bērniem dzīvošanas/barošanas nosacījumi tie paši?
    * Veikals tuvu?

• * Teica, ka kurināšot labi. Protams, ko tieši tas nozīmē, es nezinu, varu pajautāt, varbūt viņi var pateikt pavisam precīzi.

* Skola atrodoties pļavas vidū, pēc kartes skatoties apkārt tikai pļava un meži. Domāju, ka tur nav nekā bīstama, bet nav laikam arī nekā interesanta (pajautāšu par kaut kādu spēļu laukumu, varbūt ir).

* Nē, izmaksas lētākas. Bez maksas diemžēl nevaram, bet - 50% gan.

* Veikals Rūjienā, kas ir kādi 7 km.
  • Paldies par atbildēm - šobŗīd lielais jautājums no ģimenes puses ir - vai naktī nenosals guļot :)
    Tīri ziņkāres apmierināšanai - vai kaut kur ir arī kādas bildes no "venue" pieejamas?

Jautājums arī citiem braukt plānotājiem - vai vēl kāds plāno braukt ar bērniem? Kopā parasti viņiem ir interesantāk un tad arī var uz maiņām pieskatīt/organizēt vecumam atbilstošās spēles un pārējie vecāki dabūt uzspēlēt kaut ko nopietnāku.
  • Ja šis tiešām izvērtīsies par ģimeņu pasākumu, apsveru ideju braukt ar famīliju
  • Tas būtu forši - ja novāksies vairāk braucēju ar bērniem :)
  • Es domāju, vai ir vērts ņemt sešgadīgo. Kāda vecuma bērni jums ir?
  • 4 un 7 gadi.
    Man jau liekas ka 6 gadi pavisam droši - manējais vasaras nometnē kad tikko bija 7 palikuši močīja Eclipsi ar "lielajiem onkuļiem" ļoti neatkarīgi :)
  • Un uzvarēja, ja nemaldos.
  • Tas ir tāds geimers, cepuri nost un visu cieņu, pilnīgi neatpaliek no lieliem spēlmaņiem :D
  • 3 un 5 . Abas spēlē Uno. Priecāšos, ja iemācīsies vēl kādu spēli no vienaudžiem  :D
  • Domāju, ka noteikti iemācīsies :)
  • Edgar - kadi šobrīd pietekišanās rezultāti?
    Ir aktivitāte? Kā ar ēdināšanu? Vai cilvēki piesakās uz centralizēto ēdināšanu?
  • Šobrīd ir ap 20 cilvēku, no kuriem 60% ir ar vēlmi tikt ēdinātiem. Es kaut kad šonedēļ zvanīšu un noskaidrošu, vai un kāds ir minimums, lai ēdināšana notiks, bet es domāju, ka būs.
  • līdz kuram datumam būs iespēja pieteikties? (šobrīd nezinu vēl vai piedalos un cik arī cik dienas...
  • Būtībā līdz pēdējai dienai.
  • Tagad zinu, ka labākajā gadījumā būšu tikai sestdien. 
  • Man ir jautājums vai būs kāds, kurš sestdien brauks prom (un varēs mani aizvest līdz Rīgai). Jāsāk domāt vai tikšu uz Carcassonne turnīru.
  • Šobrīd mums sarakstā ap 30 cilvēku. Ēdināšana būs. 

Tos, kas ir izlēmuši braukt, bet vēl nav pieteikušies, aicinu pieteikties, lai mums lielāka skaidrība, cik tieši būs.
  • Pēc manas tabulas datiem neviens nav atzīmējis došanos prom agrāk par svētdienu.
  • Es gaidu auto no servisa, lai droši varētu pieteikties, bet 90% ka būšu ar visu ģimeni (2 pieaugušie+2bērni)
    Visticamāk, ka ieradīsimies 5dien dienas otrajā pusē.
  • Es savukārt esmu uzlikts uz "?" zīmes. Īstās nedēļas sākumā tikai zinašu vai tikšu
  • Starp citu, kādi un kam ir plāni uz lielākām spēlēm?

Man kā vienmēr gribētos Revolution: The Dutch Revolt, bet nu vismaz abi potenciālie līdzspēlētāji varētu tur nebūt (Jānis nē un Agnis ir sajautājumzīmējies).

Plauktā stāv divi COIN (Cuba Libre un A Distant Plain), it kā ir gan laiks, gan noskaņojums iemācīties līdz nometnei, bet vai būs, ar ko spēlēt?

Through the Ages vienmēr ir opcija man, protams, arī citi smagāki un garāki EURO. Varbūt Runewars. Kādu uzrunā?

Ir kādam kādas konkrētas vēlmes?
  • Nu mani uzrunā visas uzskaitītās. Pats no garākām spēlēm domāju paņemt Fief:France1429 un Strike of the Eagle. 
  • Ierakstīju jautājumu arī formā, bet drošībai šeit ar - cikos ir paredzētas organizētās vakariņas? Mēģinu saprast vai piektdien uz tām pagūsim, vai arī nav vērts tās rezervēt un jāuzēd pa ceļam pašiem.
  • Edgar, pielabo manu ierakstu uz to, ka es ierodos piektdienas vakarā (vēlu). 
    Guļu tātad nakti.
    Spēlēju sestdien un svētdien un ēdu arī abas tās dienas. 

Par spēlēm runājot, protams, ka vēlos kaut ko uzspēlēt arī no savas neizspēlēto spēļu kolekcijas. 

Visvairāk būtu priecīgs par sabiedrotajiem uz 
    - Legion of Honour
    - Triumph and Tragedy
    - Hell of Stalingrad
    - TS un/vai Labyrinth ar paplašinājumiem iespējams. 

• Vakariņas plānojas ap 19:00. Domāju, ka nebūs arī problēma porciju pietaupīt un pēc tam uzsildīt, ja sanāks ierasties vēlāk.
  • Vēlos atgādināt visiem tiem, kas plāno doties, bet vēl nav pieteikušies, to izdarīt anketā, kas norādīta pašā pirmajā ierakstā. Aktivitāte šajā čatā NETIEK uzskatīta par pieteikšanos. Paldies! :)
  • Par spēlēm runājot - mazās kautkādas ņemšu, bet jautājums, vai būs pieprasījums pēc kādām no pie manis esošajām lielajām (Ņemšu dažas, jo bagāžniekā nav daudz vietas), piemēram:
    * Eclipse
    * Twilight imperium
    * Railways of the world/Railroad Tychoon
    * Merchants of Venus
    * Tide of Iron
    * Starcraft
    * War of the Ring
    * Robinson Crusoe
    Un protams arī, ja no manas (pēdējā laikā īpaši nepapildinātās) listes, kāds kaut ko vēlas, lai paņemu, dodiet ziņu: https://boardgamegeek.com/collection/user/krisa?own=1&subtype=boardgame&ff=1

• Principā vēlme ir izspēlēt no wish to play lietas, kas nav pamēģinātas. Tā kā ja kāds uzrodas ar 
    Scythe, 
    Terraforming Mars,
    Days of Ire: Budapest 1956 
    Shadows over Camelot

Tikpat labi Eldritch interesē, Forbidden desert 

Edgar - no taviem visi mani nedaudz biedē un interesē vienlaicīgi. no COIN es DP varētu pievienoties, TtA gribētu jauno pamēģināt (kas man pašam arī ir) un ja nu tāda situācija izkārtojas, es varu piekrist arī Revolūcijai
  • Klau - vai kādam ir un plāno ņemt līdzi "Cottage Garden" vai "Quadropolis"? - šīs mums ģimenei šobrīd ir potenciālajā pirkšanas sarakstā pēc atsauksmēm un gribētos saprast kādas ir dzīvē.
  • Cottage Garden un Quadropolis paņemšu.
  • Man būs:
    * Tales of Arabian Nights
    * Betrayal at the House on the Hill (+ exp)
    * DC Decbuilding game (+ exp)

? Galaxy Trucker (+ visi exp) ? - gribētos jau izspēlēt 5 cilvēku kompānijā, bet vai būs gribētāji?
  • Atceries, ka nometnē vienmēr vismaz trešdaļa cilvēku ir tādi, kas ir gatavi spēlēt jebko. 
  • Plānotajam mērķim labāk derētu cilvēki, kas Galaxy Trucker jau ir spēlējuši (un jau zina, kā būvēt). Šajā spēlē iepriekšēja pieredze ir ļoti svarīgs faktors.
    Ar jauniem būs jāizspēlē vismaz 4x līdz paplašinājumus iemācīs un puslīdz iemanīsies būvēt... Savākt tos pašus cilvēkus 4 spēlēm varētu būt problemātiski.

Respektīvi jautājums ir:
    "Vai nometnē būs GT protoši spēlētāji, kas vēlēsies izspēlēt ar visiem paplašinājumiem?"

Oh, never mind. Paņemšu GT un Iemācīšu to vēl kādiem spēlēt gribētājiem. Uzlabošu izredzes savākt spēlētājus personīgajiem spēļu vakariem :D
  • Domāju paņemt:
    Quadropolis; Cottage Garden; Strike of the Eagle; Fief:France 1429; Justice League Strategy Game; Batman Gotham City Strategy Game; Teenage Mutant Ninja Turtles Shadows of the Past; Risk: Star Wars Edition; Oceanos; Sea of Clouds.
  • Imi - paķer varbūt ja sanāk Few Acres.. moš uznāk mums garastāvoklis. Es jau nu laikam ļoti gribētu : )
  • Paķeršu arī Few Acres of Snow. :)
  • Optimisti. :)
  • Tur jau optimisms nav vajadzīgs. FAoS ir tāds wargeimeri filleris ;)
  • Yo, paldies visiem par nometni! 
    Galvenie mērķi tika izpildīti.. tik vienīgi New Angeles izpalika, bet gan jau saorganizēsimies nākošreiz vai ātrāk.

Nedaudz no manas statistikas.. 
    kā jau parasti pašam patīk atskatīties un salīdzināt ar citām reizēm..
    visvairāk spēlēts - Eldritch Horror 5.5 stundas + 3.5 stundas citā dienā.
    kopumā:
    14 dažādas spēles
    32 partijas
    7 jaunas spēles
    38 stundas - neskaitot pauzes

Spēļu TOPs no pasākuma:
    1. Eldritch Horror
    2. The Others 7 Deadly Sins
    3. Blood Rage
    4. Timeline Cinema & Music
    5. Agricola

Vajadzēja arī nosvērties pirms un pēc nometnes, lai redzētu cik tika 4x dienā ēdot uzēsts :D
    Barošanas process bija ļoti veiksmīgi izstrādāts.
  • Paldies par nometni.
    Mans plāns uzspēlēt Teenage Mutant Ninja Turtles realizēts. Ļoti patika, labi izdomātas mehānikas un tematiski likās perfekti atbilstoša gan TMNT komiksu sižetam, gan bruņurupuču ninzām kā tādām.
    Un paldies Uldim par Few Acres of Snow partiju, vajadzētu gan biežāk saņemties un saorganizēties uzspēlēt.
  • Kuros datumos (kurā nedēļas nogalē) plānota šī gada vasaras galda spēļu nometne?
    /jāsāk saskaņot atvaļinājumi/
  • 2. līdz 6. augusts, vieta tā pati, kas pagājušogad.
  • Super!
    Paldies! 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion