• Hei!

Sākam jauno gadu ar VIP vakaru! Šo piektdien no 18:00 līdz kādiem 1:00. Vietu skaits ap 15-20.

Ko spēlējam?
  • Ļoti gribētu sākt jauno gadu pamēģinot Scyte.
    Varbūt ir kāds kurš ir gatavs piebiedroties un iemācīt?

No otras puses, labprāt arī spēļetu Food Chain Magnate.

• Domāju, ka varētu būt uz kādiem 20.30.
    Paņemšu Dark Moon.

Varu apsvērt arī Scythe
  • Cry Havoc, ja Aivis vai kāds cits paķer līdzi.
  • Būšu. Būs līdzi paplašināts Betrayal. Esmu drošs, ka gribētāji atradīsies :)
  • Es varētu paķert cry havoc.

• Super. Cīnīsimies par kristāliem.
  • How about Shadows Over Camelot?  I got it for Christmas, but haven't played it yet.  Anyone interested?
  • Labprāt pievienotos Cry Havoc vai Scyte.
  • labprāt pakustinātu food chain magnate
  • Būšu. Interesē jebkas no tiem lielajiem minētajiem brīnumiem (FCM, Cry, Scyte). 
  • Es būšu, visticamāk ar Aiju. Piesakāmies uz Dark Moon un priecātos, ja būtu spēlējams Blood Rage. Varu paņemt arī kko no savām lietām.
  • Ja kāds zin noteikumus droši var aizņemties manu un Krišjāņa Blood Rage, kurš stāv veikalā.
  • Neatteiktos no Blood Rage, noteikumus varēšu izstāstīt.
  • Ko uz šādiem pasākumiem var ņemt līdz, neskaitot draugus un labu garastāvokli un, protams, kādu galda spēli..? Uzkodas, dzērieni (nealkoholiski, protams - atļauti?)
    Vietu skaits ir no 15-20, vai kaut kur iepriekš jāpiesakās, jāreģistrējās?
    Norises vieta tad sanāk braing-games veikals Kr.Barona ielā?
  • Pievienojos FCM.
  • Ja kāds apņemas iemācīt FCM un ir vieta, I'm in!

Uzkodas un dzērieni ir atļauti, patiesībā pēc veikala slēgšanas (19:30) arī alkoholiski, tiesa, nevarētu teikt, ka ar tiem kāds ļoti aizrautos. 

Jāreģistrējas ir te tikai tad, ja gribi sarunāt kādu konkrētu partiju, bet var nākt arī vienkārši tāpat (protams, tad ir risks, ka visi jau kaut ko spēlē). 

Jā, BG veikals Barona/ Bruņinieku.
  • FCM šķiet sakomplektēts. Tik jāsaprot ko Uldis izvēlas. 
  • Būšu uz 18:00. 
    Piesakieties, ja gribat uz kādu no šīm (laiks gan pietiks visdrīzāk tikai vienai): 
  • Gribu iemācīties Eldritch Horror. Ņemt līdzi? Būs interese?
  • Labprāt piesakos uz Great Western Trail. Arī būšu 18.00.
    Paņemšu līdzi kaut ko no medium euro - First Class, Dynasties. Tad jau redzēs, sanāks vai nē.

• Būšu uz 18. Piesakos uz vietu Blood Rage partijā.
  • ņemiet tad mani uz to FCM, ja ir tā iespēja. 
  • Ja Eldritch atkrīt, labprāt pievienošos Great Western Trail vai Shadows Over Camelot.
    Būšu 18.00
  • I will bring Shadows Over Camelot, but I wouldn't mind trying Eldritch Horror or Blood Rage, if someone can help me learn the rules.  I will be there at 18:00.
  • Ok, I will bring Eldritch too and cross my fingers, that some experienced player joins for a game
  •  Būšu uz 18:00.  Labprāt pievienotos uz GWT.

@Uldis - varbūt tā kā būšu laicīgi, beidzot saspēlējam 1989? Varu paķert no mājām. 

• Doma man arī ierasties uz tiem 18:00.
    Šajā pasākumā plānoju pievienoties 1.reizi.
    Man nepieciešams ņemt kādu spēli līdz?
    Pats gribētu uzspēlēt Scythe.
    Vai arī 7 Wonders, vai Through the ages. Ja ir kādas brīvas vietas vēl, kāda stratēģijas spēle, ja var mani apmācīt, labprāt pievienotos. :)

• Spēļu ņemšana līdzi nav obligāta prasība, lai drīkstētu piedalīties pasākumā, bet, ja tev ir kaut kas, ko vēlies spēlēt, tad droši ņem līdzi.
  • Nu labi. Bet varbūt var izveidot sarakstu excelī vai ko taml., ar spēlēm un grupām, lai varu saprast, kur vēl varu pievienoties/pierakstīties? :D Negribās arī aiziet un skatīties, kā visi spēlē. ;D
  • Es ar domāju šovakar piedalīties pirmo reizi.
    Un cik saprotu, tad pieteikšanās uz konkrētu spēli nav kritiski būtiska, jo būs arī cilvēki, kas te nav pieteikušies...  Kā arī, cilvēki kas te piesakās uz konkrētu spēli (iespējams) gribēs arī iemēģināt citas spēles...

Es ar būšu uz 18:00 un tad skatīšos, kā šis pasākums notiek un ko var uzspēlēt :D
  • Būtībā visa pieteikšanās ir te, līdz šim ar to lielu problēmu nav bijis. Ja nu kāds grib taisīt tabulas, lai taisa, bet nu parasti te visi piesakās, kas nepiesakās, uz vietas domā.
  • Paldies par vakaru! 
    Bija ļoti forši!
    Apguvu Cry Havoc, ļoti patika.
    Starpcitu, cik Cry Havoc maksā un vai ir pieejams veikalā? // Mājas lapā neatrodu.
    Kā arī Blood Rage, vai ir pieejams veikalā? :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion