Scythe + Scythe Invaders from Afar
  • Sveiki!

Varbūt kāds vēlās uzrīkot kādu spēļu vakaru ar Scythe? Varētu savākties tie 5-7 spēlētāji un uzspēlēt, pieredzējušāki spēlētāji apmācīt mazāk pieredzējušos. Pats neesmu ne reizi vēl spēlējis, bet plānoju tuvākajā laikā šo apgūt.
    Ko sakiet?
  • Spele man ir. Potenciāli varu piedāvāt šo 5dien uzspēlēt. Iespējams paspēšu izlasīt arī Expansion noteikumus
  • Expansion vai tad kaut kas ļoti mainās? Tur tikai 2 frakcijas jaunas, nekā cita, cik paskatījos.
    No cikiem esi brīvs piektdien? Un kur varētu uzspēlēt? :)
  • Es kaut kad pēc 20.30 atbrīvojos, bet vajadzētu vēl kādu sameklēt, jo divatā diez ko negribas spēlēt.
  • Nja, man tad nesanāks, es no 20:00 aizņemts..
    Tad visticamāk jaunajā 2017. gadā.
    Varbūt tajā VIP vakarā. ^^

Starpcitu, esi mēģinājis viens izspēlēt šo spēli?
  • Nē, pagaidām ir citas izklaides un navārijas vēlmes spēlēt solo
  • Lasu rule book. Skatos Youtube "how to play", "Review" un "Game night" video par spēli.
    Radās daži jautājumi par Scythe:

1. Teiksim uz viena hex'a ir viena spēlētāja workers, bet blakus hex'ā ir cits workers, kā ir, vai tas blakus cita spēlētāja workers var iet uz hex'u, kur atrodās cita spēlētāja / Automa's workers? Ja var, kas notiek tad?
    // Skaidrs, ja ir Combat (Plastic miniatures), tad viss skaidrs, workers aizmūk, ja pretī ir cita combat vienība, tad notiek cīņa. Bet workers on workers?

2. Par "Produce", ja izvēlies to. Kur saņem resursus, visos hexos, kur vien ir workers? Vai pēc loģikas, kas būtu 2 Hex, ja nav paņemts upgreid. Jo uz tā player mat ir uzzīmēti divi hex gabaliņi, tātad vajadzētu būt, ja izvēleis "produce", tad saņem resursus divos Tevis paša izvēlētos hexos, samaksājot norādīto cenu protams..

3. Par combat kārtīm, piemēram, cīņas laikā, kur spēlētājam "jāieliek' combat kārts klāt pie combat apļa, tad jau uzreiz otrs spēlētājs to redz, ja vispār kārts ir izmantota, un dažreiz pat redz cik kārtis tiek ieliktas un attiecīgi izdarīt savu izvēli.. Vai tur kaut kā jāpaslēpj rokas no citiem spēlētājiem un slepus jāieliek, vai dari kā labpatīk šo lietu?

4. Kā ir ar "Adjacent lake", ko var uzskatīt par blakus esošu? Jo ir vienai frakcija no ezera uz jebkuru citu ezeru, bet vienai ir no ezera uz blakus esošu ezeru.. :)

////////////////
    Combat apļi katram spēlētājam, cik saprotu laikam bija tikai 'Collectors edition (Kickstarter)" un zelta monētas arīdzen?
    Varbūt ir kāds geimeris Latvijā, kuru aizrauj miniatūru apkrāsošana un vēlās uzdevumu? :))

EN-GB">

• 1. Ar worker nevar iet pie cita worker.
    2. Pats izvēlas kuros 2 hex tiek ražots
    3. Praktiski vienmēr esmu prasījis lai spēlētāji obligāti ieliek karti. Ja izmanto tad ar ciparu uz augšu, citādi ar aizmuguri. Tad nav slapstisanas.
  • Paldies par atbildēm!
    Skaidrs, tātad, liekam kārti vienmēr, "face down" - netiek izmantota, "face up", jeb ar redzamu bildi un ciparu - ir spēkā. Gud.

Kā ir ar tiem "adjacent lakes" ?
  • Vēl par "Trade" iespēju.
    Ja izvēlos "Trade" un, teiksim man ir 2 workeri, viens ir hex'ā, kur ir ferma, jebšu, var ražot ēdienu, bet otrs kalnā, kur var ražot metālu. Gribu iegūt koku, tad es varu ar "Trade" palīdzību iegūt 2 kokus un nolikt tos uz klana vai fermas?
  • Vēl par mainīšaos, kukuļošanu, aliancēm.
    Cik sapratu no Rule book, drīkst piedāvāt, mainīties ar citiem spēlētājiem tikai ar monētām?
    Resursus, kuri ir manis kontrolētā teritorijā piedāvāt nedrīkst?

Kā arī, ja atbilde ir, ka drīkst piedāvāt arī resursus, vai tad tie resursi arī var tikt nolikti uz jebkura hex'a, jebkura tipa apgabala? (ferma, kalns, ciems, utt.?).

Paldies jau iepriekš!
  • Visbeidzot.
    Ja es uzceļu "Mine" (Raktuves) savā pusē, tad man nevajag uzlikt mehu (Riverwalk), lai tiktu tālāk par savu, tā teikt sākotnējo teritoriju, bet es caur tuneli varu tikt uz jebkuru citu tuneli uz kartes un tā visu laiku, pareizi?

• Vari paskatīties šeit, varbūt kādi jautājumi ir atbildēti. https://boardgamegeek.com/boardgame/169786/scythe/forums/66
  • Paldies!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion