Sarunas par spēlēm
  • This discussion was created from comments split from: Mini Piegāde 24.12.16.
  • painkiller - Hmm. Scythe ir laba spēle? Skatos daudzi uz šo piesakās. 
    Vai ir kādi konkrēti datumi, kad notiek piegādes, es pats gaidu dažas spēles.
    Piem; Kad varētu būt piegādāta Dead of Winter?
    Vai 7 Wonders?
    Vai: LOTRD: The board game?

Bet būtu jauki redzēt arī šīm cenas klāt uzreiz. :)

Varbūt ir zināms, kāds spēļu vakars, kur tiek spēlētas dažādas jaunās un arī vecās spēles? Tā teikt, iegūt sajūtu pirms nopirkt spēli. Pats nesen tikai aizrāvos ar šo hobiju un gribētu atrast arī kādas domubiedru grupas, cilvēkus ar kuriem ar laiku spēlēt hardcore boardgeimus. Redzēju, Jelgavā ir klubiņš, Rīgā neko tādu nevarēju atrast, tikai spēļu vakari, kas tiek organizēti salīdzinoši ļoti reti. 

Paldies par komentāriem jau iepriekš! Priecīgus svētkus visiem! :))
  • Scythe patīk ļoti daudziem. Es pagaidām pēc 5 izspēlētām partijām esmu pacēlis reitingu no 9 uz 10.
    Cik zinu, piegādēm nav konkrētu datumu, bet to labāk zinās pateikt veikala cilvēki. Katra gadījumā - par to katru reizi tiek ziņots arī šeit - forumā.
    Cenas šeit prasa daudzi, tādēļ piekrītu - uzreiz redzēt būtu ļoti ērti.

Jelgavā tiek spēlēts katru otro ceturtdienu; nākamā reize 29. decembrī, gaidīsim. Pie mums bieži brauc arī no Rīgas, Dobeles un citām vietām.
    Rīgā diezgan regulāri (parasti piektdienās, vienu izlaižot) notiek tā saucamie VIP vakari, turpat Brain Games telpās.
  • Hmm, gribētu apmeklēt kādu VIP vakaru.
    Par jaunajiem pievedumiem, piem; tā Scythe nav iekš brain-games.lv ielikta. :/

• Par VIP jāseko, drīzumā būs. Teorētiski varētu būt pat 30.12., bet man liekas, ka veikals joprojām būs svētku režīmā un tur vienkārši nebūs vietas (līdz ar to daudz reālāka iespēja, ka 06.01.).

Lai ielietu mazu darvas karoti Scythe medus mucā - man šī spēle likās diezgan garlaicīga un kopumā diezgan overrated. :) Bet es esmu minoritāte šajā jautājumā. Mākslinieciskais noformējums gan ir fantastisks, daļu no tām kārtīm es gribētu pie sienas kā plakātus.
  • 7 Wonders vismaz piektdien vēl bija veikalā, ja nu kas.
  • Paldies, Edgar!

Kā ir ar Mega civilizāciju?
    To kāds no Jums ir spēlējis?
    Esmu Civilization datorspēles cienītājs un domāju, ka man patiktu arī galda spēle, bet nūuu. 250 euro par galda spēli, saprotams, ka tur ir daudz visa kā un noteikti viena diena aizietu noteikumu lasīšanai vien.. Spēlētāji daduz vajadzīgi, cik bija min. ? 5? Būtu grūti atrast 5 draugus, kas gribētu spēlēt civilizāciju pus dienu, kur nu vēl nopirkt šādu spēli par 250 euro.

Varbūt VIP spēļu vakaros tiek mācīta un spēlēta arī šī spēle?

Kādas vēl ir must have spēles? Stratēģiski visinteresantākās? Kādas ir Jūsu top 5 spēles? :)

P.s. Ļoti atvainojos, ka aizsāku šādu diskusiju ne korektajā foruma sadaļā. :(
  • Nodalīju diskusijas.

Man ir liela aizdoma, ka tā Mega Civilization, kas ir mūsu veikalā, varētu būt arī šobrīd vienīgā kopija Latvijā. Protams, varbūt kāds ir nopircis, bet vismaz atklāti to nav pateicis. Ja patīk civilizācijas spēles, tad es vienmēr iesaku Through the Ages.
  • Paldies!

Hmm, diezgan jocīgi, ka spēli var nopirkt, bet neviens nepērk. Piemēram, es būtu pa tiešām gatavs spēlēt to Mega Civilizāciju kādu sestdienas pēcpusdienu. 

Thourgh the ages plānoju iegādāties.

Kā ir ar Civilization mazo board game salīdzinot ar Through the ages? Esi to spēlējis arī? Atsauksmes?
    Un 7 wonders salīdzinājumā ar iepriekš minētajām, tur arī kaut kas līdzīgs civilizācijas attīstībai, pareizi?
  • Par spēļu vakariem runājot tur parasti spēlē sevis atnestās spēles nevis veikalā nopērkamas.

Mattphew, tev ir iesēja to atrisināt un nopirkt Mega Civ. Bet ja godīgi tad tikai tāpēc ka var nopirkt nenozīmē ka tas jādara, jo katram ir savas gaumes un spēļu grupas. Gan jau kāds saņemsies, bet tas nenozīmē ka publiski tiks spēlēts.
  • Okej. Paldies EmilsE.

Kā ir ar to "Scythe" Cik ilgi iet spēle, cik interesanti ir spēlēt 1x1? Cik maksā tā? :)
  • Es teiktu spēle iet apmēram 2-3h. Par 1+1 nevaru objektīvi spriest un jāņem vērā arī ka katram gaume atšķiras. Domāju ka būtiski nekas daudz nemainās vienkārši mazāk iespējams konflikts kas tāpat nav būtisks šajā spēlē.
  • Edgar, kad varētu būt skaidrība par VIP vakaru 30.12?
    Es ļoti labprāt uz kādu spēļu vakaru vēl aizietu šajā gadā :)
  • Nebūs. Tiekamies 06.01. (izziņosim vēlāk).
  • Es gribētu pievienoties, gaidu izziņojumu. :)
    Kā ar spēlēm, vienojās kurš ko ņems līdzi? Cik zinu Brain-games veikalā ir viens milzīgs galds, tad sanāk, ka vienlaicīgi var spēlēt vienu - divas galda spēles?
    No cikiem līdz cikiem parasti ilgst VIP spēļu vakars un cik vidēji cilvēku to apmeklē?

• Jā, pie izziņošanas aiziet saruna, kurš ko grib, kurš ko ņems utt. Var arī nesarunāt un ierasties tāpat, bet VIPos ir mazs risks, ka visi ir sākuši kaut ko lielu un tad nav, ar ko spēlēt.

Galdu patiesībā ir krietni vairāk, 4 līdz 5 spēles paralēli nav nekādu problēmu spēlēt.

Sākas parasti 18, iet līdz kādiem vieniem naktī (laiks ir mēreni elastīgs), cilvēku ap 15.
  • Lieliski!
    Gaidu tad izziņojumu. ^^

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion