VIP 25.11. 18:00 @Brain Games veikals
  • Sveiki!

VIPs notiek un šoreiz vadīšu es - Andris. Vieta tā pati, laiks tas pats.
    Ko ir vēlme uzspēlēt?
  • Ir interese uzspēlēt
    Cyclades, Orleans (pašam nav, youtube esmu skatījies kā jāspēlē)
    Stone age, A Game of Thrones: The Board Game Second Edition (šīs varu paņemt līdzi).
    Ja nav interesentu, pievienošos kādai citai spēlei.
  • orleans it is!
  • Es priecātos, ja kāds paņemtu (un varētu iemācīt) CO2.
  • ou. es ar laikam būšu. 
    ehm.. jāskatās, kas tur par sastāvu nolasās. Varbūt kāds to Blood rage atnes vai kas vēl tāds mūsdienīgs un populārs. 
  • Es šoreiz pass.
  • Andri, Tu reiz izteici vēlmi saspēlēt Galaxy Trucker. Pietiks ar Ludotēkas pamatspēli vai paņemt paplašinājumus?

• Ļoti ceru būt ap 19.30..20.00. Līdzi paņemšu kāršu vilcieniņus First Class. Labprāt pievienošos arī Galaxy Trucker, ja nebūs jau sākts spēlēt, noteikumus gan nezinu.
  • Arī es nezinu Galaxy Trucker ruļļus, bet labprāt mēģināšu! Max 1 paplašinājumu paņem, taču šķiet pietiks ar base game!
  • OK iztiksim pagaidām ar pamatspēli. Ja būs interese, paņemšu paplašinājumus nākamreiz.
  • Es un Laura būsim
    Mogvai, ja vēl ir vieta, Orleans + 1 lūdzu :P
  • Uldi, WISH GRANTED, paņemsu tev Blood Rage
  • Diemžēl nebūšu, RustOO, ņem manu vietu uz Orleans.
  • Ja pareizi sarēķināju, tad tagad kopumā Orleans ir pieteikušies 3 spēlētāji. Tad ja ir iespēja, tad labprāt ieņemtu waffen vietu. : )
  • Labprāt pievienošos Blood Rage
  • Būšu pēc astoņiem. 
    Ja ir interese, varu paņemt Jorvik, Flow of History, Honshu, Meduris, Stockpile, Viticulture EE.
  • Rust - ņemt Urban Sprawl, vai ar Orelans un Brood rage būs jau darīts vakars? 
  • Jumanji - jaskatas lidz cikiem iet speku vakars, bet, manuprat varetu ari pietikt
  • Būšu uz sešiem.
  • Es arī būšu (ar +1)
  • Spēļu vakars līdz 00:00 +/- 20 min spēles pabeigšanai!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged