SECRET SANTA 2016
  • In (jau kopš 2012.gada, tā ka šis ir 5-SS Jubilejas)

Sūtīšu uz jebkuru vietu pasaulē. Pagājušajā gadā bija South Africa.
  • Padalieties ar pieredzi - cik jums šis pasākums ir izmaksājis?
    Un vai nav sanācis vilties dāvanās?
  • Izmaksājis dažādi. Prasība ir Dāvana+sūtīšana>=$50. Nu es neesmu baigi centies turēties pie šī cipara, jo galvenais ir bijis iepriecināt apdāvināmo uzdāvinot tieši viskārotāko spēli.

Tas vai vilsies/nevilsies lielā mērā ir atkarīgs no tā kādu Whishlistu izveidosi. Protams, ir dzirdēti gadījumi pat mūsu komūnā, ka atsūta kaut ko pilnīgi ārpus vēlmju saraksta, tomēr lielākoties viss ir bumbās.

P.S. Parasti man šis pasākums izmaksā +/- 100 EUR
  • Es arī In otro gadu.

Par izmaksām runājot protams ir minimums noteikts, bet rekomendējams iet kaut kādā mērā virs tā. Izmaksas pagāšgad bija ap 100 EUR un domāju, ka šogad būs tas pats.

Par vilšanos runājot var gadīties visādi. Ieteiktu rēķināties ar vienu big box spēli, ņemot vērā ka ne visi ir tik devīgi un spēļu izmaksas LV. Līdz ar to ja būs, kas vairāk, tad būs lielāks prieks. 
  • In... šķiet vismaz 4. gads. 

Ir nācies vilties komunikācijā.. daudzi slikti reaģē, netaisa Santam vēstules, nekorektē wishlistes utt. 
    Saņēmis neko ekstra sūdīgu es neesmu - viss noteikumu robežās. 

Pats vienmēr nosūtu ap 100 eur vismaz. Parasti vairāk kā vienu spēli un jebkur uz pasaules (pagaidām bijis Japāna, Brazīlija, portugāle
  • Taalis_rrr, viss ir atkarīgs no tavas vēlmes iesaistīties un tavas izdomas.

Piemēram:
    Ja izvēlēties no valsītim uz kuriem ir ar mieru sūtīt "tikai ASV" - tad ir iespējams nopirkt 2-3 vidējās-lielas speles iekļaujoties 50-60 eiro, jo ASV ir daudz daudz online veikalu, kur parasti ir lielas atlaides (it ipaši tuvāk Novembrim, kad viņiem sakas Black Fridays/Black Sales, etc). Ir arī vieglāk un lētāk vairāk spēlēs pirkt/sutīt.
    +
    Par Ziemassvētku iepakošanu dažos online veikalos (ASV) būs piemaksā (5-10 eiro; vai par katru spēli) .
    +
    Ja gribi "spēlēties" ar cilvēku un sūtīt vairākas spēles bet pa vienai vai kaudzītēm - tad protams sanāks drusciņ dargāk (jo katrai spēlei sanāks piegādes izmaksas, kaut ASV ir iespējams dabūt "free shipping" online veikalos)
    -
    Nu, protams, tad no sevis kaut-ko individuālu ar spēlēm nesaistīto nav iespējams pievienot - Laimas konfektes vai ko citu.

Atrodoties Latvijā - pie mums piegādās un spēļu cenas ir augstas, tad visnoteiktāk dabūsi vienu "big box" spēli...
  • Papēti tepat forumā iepriekšējās tēmas par Secret Santa, un varēsi redzēt, ko cilvēki apmēram saņēmuši. Ir arī pie mums bijuši veiksminieki, kas dabū lielu kaudzi, bet, protams, tas gadās reti. Es katru no 3 gadiem esmu dabūjis vienu lielo spēli, un 2 reizes līdzi arī kaut ko sīkāku.
    Parasti sūtīšanai izvēlos ASV, Vāciju un Latviju. Pirmās divas tāpēc, ka no interneta veikaliem var sakomplektēt daudz nopietnāka apjoma dāvanu, kā varētu, ja pašam būtu jāveic shippings. Interneta veikaliem gan ir viens triks - bezmaksas piegāde parasti sākas no 100 naudām, tādējādi pilnīgi prasās līdz tai summai arī aiziet. Ja ir vēlme iztērēt mazāk (toties tērējot savus 15-20 par piegādi), tad šis vilinājums var likt palauzīt galvu.
  • Paldies par atsaucību!
    Būs viela pārdomām, laiks vēl ir.
  • Man šogad 10. gads. Arī svētki.

Par target:
    Es, izvēlos ASV kā mērķi. Jo tur ir lielākā daļa dalībnieku, un ASV interneta veikalos, salīdzinot ar LV un Eiropu, ir ļoti labas cenas.
    Kā arī var atrast veikalu, kas iesaiņo, un uzraksta kartiņu. Vēl, mēdzu aizsūtīt kādu nieku no BGG shop. Vai arī netā atrodu kādu saldumu i-veikalu, un nosūtu, kādu pārsteigumu. Tā kā ASV i-veikaliem daudz kur ir bezmaksas shippings, tad sanāk lielu % naudas ieguldīt tieši dāvanās.
    Summa - parasti ap 80 EUR, tā, lai spēļu veikalā iekļaujos "free shipping zonā".

Par ieguvumiem: 
    1. Gadā saņēmu kasti ar kādām 4-5 spēlēm, kur neviena nebija no wishlista, bet vismaz pāris bija ļoti labas.
    2. Ir bijuši gadi, kad esmu saņēmis kaut kādu nelielāku spēli no "3-like to have", bet nu, ar katru gadu mācos
    3. Vienu gadu saņēmu Black Fleet - par ko, neko nebiju dzirdējis, bet izrādās super spēle.
    4. Vienu gadu ilgi neko nesaņēmu, un tad uzradās SecretSanta, un atsūtīja Earth Reborn lielo kasti.
    5. Kādas spēles atceros: Zooloreto, Le Havre, Carson City, Earth Reborn, A Few Acres of Snow, Gonzaga, Nefarious... kaut kā tā. (BIja arī papildus mazāki bonusi klāt...)

Šogad atkal piedalos!
  • Man tas būs 8. gads. Mērķus nefiltrēju, tāpēc kas tik man nav bijis - Islande (mans targets veiksmīgi uzvārēja diskusijā ar Islandes muitu, ka likt cilvēkam maksāt nodokļus par Ziemassvētku dāvanām nav pareizi), Čile un lielākais hits Filipīnas (beigas atradu facebookā vietēja veikalu lapu un sarunāju dāvanu sūtīšanu ar tā īpašnieku ;))

Dāvanu saņemšana ir patīkams bonuss, bet man visvairāk patīk sekot sava target'a reakcijai pēc dāvanas saņemšanas un priecāties, ja izdevās trāpīt ar izvēli vai pārsteigt.

Ar BGG ieteikto "sakarīgas dāvanas" $50 summu var ierobežoties, tikai ja mērķis ir ASV/Vācija, visos citos gadījumos būs vairāk uz simtnieka pusi, arī ja izdodas sameklēt lokālu veikalu, spēļu cenas citas valstis parasti ir krietni augstākas.
  • Par tārgetiem runājot - atminos, ka bija iespējams apskatīt vecos tārgetus pie GeekExchanges. Tagad skatos pie iepriekšējiem gadiem un konkrētos userus vairs neatrodu? Vai nemāku meklēt, vai tiešām izņemts?
  • Uh... Ļoti interesanti un aizraujoši izklausās.
    Tomēr nepiedalīšos vien viena iemesla dēļ - esmu apsolījies nepirkt spēles, kamēr nebūšu izrādījis pienācīgu "mīlestību" jau iepirktajām un neizspēlētajām spēlēm, kuras bēdīgi gaida plauktā :)
  • uff, šoreiz paveicas - United Kingdom 
  • Man vispār tepat kaimiņos, Igaunijā!
  • Man šoreiz Vācija ;) Šoreiz točna saņems Lāču produkciju dāvana ;)
  • Man atkal Amerika :)
  • Canada for me :D
  • Deutschland!!!
  • Man viens Brexit čalis :)
  • OMG.. esmu tik excited.. 
    Esmu jau saņēmis vēstuli no Santas.. iespējams beidzot esmu iekritis uz kādu dedicated keksu! 

Un, kas nav mazsvarīgi, arī mans target, šķiet, ir visai excited. Ir jau gatava vēstule, ir labs wishlist un reitingi. Normāls kekss. No Polijas.
    ou boy! 
  • Jap, same here, saņēmu vakar ļoti pārdomātu un amizantu vēstuli, būs interesanti. :)
  • Vēstuli saņēmu. Izskatās, ka būs jautri, cilvēks ieguldījis darbu izpētīt, kas tā Latvija tāda ir.

Pašam gan tā nav paveicies, targets nav ielogojies BGG kopš 1. novembra :( un wishlist arī varēja būt plašāks. Domāju, ka nekāda baigā komunikācija tur nesanāks, nekas varbūt nākamgad :D
  • Es domāju pierakstīties vai nē un beigas aizmirsu pierakstīties. Pēdēja brīža pierasktīšanā - jābūt ar mieru ar piegādi visa pasaulē. Laikam mēģināšu nakamgad. Veiksmi visiem! 
  • Heh.. es dabūju sev pirmo mīklu.. literally : )
    Tagad lauzu galvu, ko Santa man ar šo vēlas pateikt. 

• Mīkla varētu būt, kur dabūt tik foršas piparkūku formiņas. :) Nav kaut kāds Animals on Board vai, diespas, Animal upon animal? :D
  • Heh. Kas ir funny, ir tas, ka es ar iekritu sākumā uz piparkūkām un tad man šķita ka tur ir analoģijas ar Caverna vai varbūt kaut kas ar Keyflower Farmers paplašinājumu. 

Pēc tam es ieskatījos sīkāk un ir aizdomas, ka tās nemaz nav piparkūkas, bet gan tas ir punchboard' uz brūna fona. Kartona dzīvnieki.Tagad esmu krietni lielākās sprukās. 
  • Punchboard tas pavisam noteikti ir. Bet man nav ne jausmas, no kādas spēles.
  • Varētu būt Fabled Fruit.
  • Ou Yes, Imis.. Ir : )
    Paldies. 
  • Vai/ko jūs jau saviem tārgetiem esat aizsūtījuši? Es vakar vakarā savam dānim aizsūtīju For Sale un 7 Wonders Duel - tā, lai iesildās. Un tad vienu lielāku spēli (domāju par Dungeon Petz) tuvāk svētkiem.
  • Es novācu pingvīnus un Tigris and Euf..... 
    Kad savākšu no Ludo anglisko, tad laikam arī sūtīšu ar kādu laimas šoko tradicionāli. 
  • Es aizsūtīju 7Wonders Duel: promo un Colt Expres: Promo no BGG store. Sanāca 10 dolāri.
    Pēc tam domāju sūtīt Blood Rage - ir jau aizrunāts treids Geek marketā.
  • Es cilvēkam Skotijā nosūtīju Brass Deluxe + Artifacts Inc. Jau saņēmis.
    No Latvijas vēl šādi tādi saldumi atsevišķā sūtījumā. Kopā nedaudz pāri simtniekam sanāca...
  • Savam vēl sūtījis neesmu, viņam bija pašķidrs Wishlist, sarāju, lai salabo, citādi dabūs Monopolu, tad nu tagad ir papildināts, un būs jādomā (par laimi vai diemžēl viņam jau ir Ice Cool, tad nu jāsaprot, ko no vietējiem veikumiem mest klāt). 

Pats tikko saņēmu vienu paku, man raksta, ka kopā būs trīs (cik sapratu no vēstulēm, divas spēles un viena ar ēdamlietām). Kā ierasts, vēršu vaļā tikai 24.12., tāpēc neziņa kādu laiku saglabāsies. :)
  • Šodien atnāca S.Santas paka (1 no 2). Šajā abas spēles no Whislista - Keyflower (1-Must have) un One Night Ultimate Werewolf (3-Like to have).

Vēstulē rakstīja, ka šonedēļ vēl ienāks viena paka ar vienu spēli, kas nav manā Whishlistā, bet patikšoties ģimenei.

Pats savam tārgetam Kanādā uzkomplektēju no viņa Whishlista - Dream Home, Port Royal, Oh My Goods!
    Kā arī viņš rakstīja, ka esot worker placement fans, bet kolekcijā nebija Caylus - tāpēc atsevišķā pakā "one for a gamer-soul"...
  • Man arī šodien atnāca. Pieņemu, ka vienīgā paka :D
    No Wishlist 1 - Dark Moon un Eclipse un papildus Animal upon Animal, ko ar bērniem uzspēlēt (šis gan iesaiņots, bet Amazon pavadzīme nodeva).
    Savam arī nosūtīju paku. Gribēja 2-player spēles tāpēc aizgāja 7 Wonders Duel, Patchwork no wishlista un Schotten Totten. Lai dabūtu free shipping piemetu klāt arī Orleans expansion, kas bija wishlistā un Castles of Burgundy card game ne no wishlista
  • Dabūju paciņu no not-so-Secret Santa - saldumi no UK, pirmo reizi šajos gados kartiņa, un Arkham Horror LCG core set :)

Emīl, es kādreiz gribētu pieteikties uz Dark Moon saspēlēšanu!
  • Man jau likās, ka tev būs interese, noteikti.
  • sanāca izmēģināt arkham LCG? žēl, ka netiec trešdienās, varētu pierunāt paņemt, izmēģināt :D
  • Pa šīm pāris stundām vēl nesanāca, nē :D Bet gan jau līdz nedēļas beigām vismaz kādu partiju izspēlēšu.
  • Atnāca arī trešā spēle.

Tad esmu samērā agri ticis pie - Keyflower, One Night Ultimate Werewolf un Forbidden Island

• + 1 uz Dark Moon spēlēšanu
  • Saņemu savu Secret Santa dāvanu:
    Harry Potter: Hogwarts Battle <-tieši šo cerēju dabūt, Eiropā to ir grūti sameklēt un sūtīt no ASV sanāk bezjēga dargi.
    Flick 'em Up!: Stallion Canyon

Pats savam target'am nosūtīju A Fiest for Odin un Pandemic: Contagion. mans targets ir no "waiteriem" - vērs vaļā davānas tikai Ziemassvetkos. Tāpēc pagaidām vel nezinu ko šis doma - bet laikam bus OK, A Fiest for Odin bija viņam viens no diviem "Must have" 
  • Atnāca ziņa, no Secret Santa. ka "Robot Santa is coming." Pārskatot Wishlistu izskatās, ka varu gaidīt Cry Havoc. Tas būtu forši. Man pēdējā laikā ļoti patīk Portal Games asimetriskās spēles. 
    Gaidīšu piegādi - tad jau redzēs, kas būs patiesībā.
  • Šogad nokavēju parasto un pieteicos papildus kavētāju Secret Santa.
    Pats savējam šoreiz nosūtīju 
    The Oracle of Delphi (Must Have) + Brew Crafters (Love to have)

Gan mans Santa gan arī apdāvināmais diemžēl klusi un nesūta vēstules/neinteraktē.

Nupat zvanīja Eksprespasts un gribēja zināt vaikāds ir mājās - par laimi bija.
    Izrādās paciņa no Brain Games :) - smieklīgākais, ka sieva sākumā necēla telefonu un apsvēru vai nemēģināt sazvanīt un sarunāt kādu no Brain Games lai paņem paciņu glabāšanā, jo māja tur pat blakus :D

Vēlāk redzēs kas tur iekšā būs :)
  • Nice, savam nosūtīju - Claustrophobia Furor Sanguinis un Castle Panic Wizard`s Tower

Manējais Santa jau pateica, ka es arī dabūšu uz x-mas dāvanas ar kaut ko papildus. Un līdz ziemassvētku vakaram neatvērt, jeb kā iekavās ierakstīja (Or till new year or what you got there in Latvia)
  • Update - man arī expresspasts atsūtīja paciņu.
    Izrādījās, ka "Robot Santa is coming", nozīmēja, ka paciņā bija plastmasas mantiņa Robota/Ziemassvētku vecīša krustojums.

Spēļu ziņā - esmu ļoti priecīgs: Saņēmu Pandemic Legacy un Coup.
    Coup jau paspēju LV Math treidā dabūt - tā ka, ja nu kāds vēlas, tad varu jaunu Coup eksemplāru ieteridot.
  • Atpakoju - šoreiz tiku pie klasikas - Memoir'44
    Kādu laiku jau stāvēja wishlistē jo zināms ka bērniem patīk un vienkāršāka par Battlelore, kas ļaus biežāk izvilkt :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion