Katanas vecā versija ar jauno Entdecker & Piraten
 • Pie vecās versijas (koka figūriņas) Katanas piepirkām jauno paplašinājumu (plastmasas figūriņas) Entdecker & Piraten. Un nevar salikt laukumu pilnībā, laikam kaut kur jāmeklē "Catan - pre-2007 Adapter Kit" Amazon piedāvā par $ 15.84 plus šipings. Vabūt LUDO ir uz vietas lētāk.
 • Diemžēl mums tādi kiti nekad nav bijuši. Un nez vai parādīsies.
 • Skaidrs, tad meklēšu e-bay vai kur citur.
 • Ja nav noslēpums - ko tieši nozīmē "nevar salikt laukumu pilnībā"? 
  Īsti prātā nezīmējas bilde, kā tas Adapter kits varētu palīdzēt, jo šķiet viņš vienkārši nodrošina tās maliņas, kuras neko lauciņu saderībā itkā neietekmē...
  Vai arī runa ir par to, ka paplašinājumam ir daļa jaunu maliņu un nav viņas kur pieāķēt? (neesmu paplašinājumu vēl redzējis, bet pašam arī vecā Katana - tāpēc jautājums)
 • Jā, ir jaunā parauga maliņas paplašinājumam. 
  Laukuma apmali paplašinājumā paredzēts salikt līdzīgi kā jaunā parauga Katanas pamatspēlei. Un izmantojot maliņas no pamatspēles.
  Spēlēt jau var bez adapter kit, saliekot tajās malās jūras lauciņus no Jūrasbraucējiem vai atstājot tukšumu, bet vizuālais skats nav tāds :)
 • Palika skaidrāks - paldies par skaidrojumu :)

  A tā paplašinājuma maliņas ir arī funkcionālas spēles mehānikas ziņā (kautkādas uzdrukātas ostas vai kas tāds) vai vienkārši smuki satur karti kopā un tiem kam patīk pamatspēle/jūrasbraucēji bez maliņām arī šis nebūs problēma?
 • Smuki satur karti kopā. Neatceros par ostām, jo Entdecker & Piraten nopirku draugam, kurš prasīja, lai nopērk viņam kādu interesantu paplašinājumu. Tad lai pats arī pamēģinātu (vēl gan nav sanācis), nopirku šo.
  Es domāju, ka ja interesē
  Entdecker & Piraten
  , var nopirkt un tad skatīties, vai dažu maliņu trūkums traucē vai nē.
   Adapters no šejienes ar visu šipingu bija kaut kādi 14 dolāri:
  http://www.catan.com/board-games/settlers-catan/settlers-catan-pre-2007-adapter-kit

 • Maliņas ir tikai lai smuki saturētu karti kopā. Ostas ir vēl viens objekts, ko būvēt - uzdrukātu ostu kā pamatspēlē šajā paplašinājumā vispār nav.

  Vienmēr esmu spēlējis bez papildus maliņām - to trūkums nekādi nav traucējis.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
  _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

 • % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion